FIFA U-20 Pasaules kauss futbolā

Ukrainas U-20 izlase saņem Pasaules kausu

FIFA U-20 pasaules kauss futbolā. Pusfināls. Tiešraide

FIFA U-20 Pasaules kauss futbolā. Fināls. Ukraina - Dienvidkoreja

Ukrainas futbolisti pirmoreiz kļūst par U-20 Pasaules kausa ieguvējiem. Spilgtākie notikumi

Ukrainas futbola izlase sestdien Polijas pilsētā Lodzā ar 3:1 uzvarēja Dienvidkorejas vienaudžus U-20 Pasaules kausa izcīņas finālā un pirmo reizi kļuva par trofejas ieguvējiem, ielīksmojot arī daudzos līdzjutēju tūkstošus, kas savu komandu atbalstīja tribīnēs.

Divus vārtus uzvarētājiem guva uzbrucējs Vladislavs Suprijaha. Ukraiņi jau spēles sākumā nonāca iedzinējos, bet vēl līdz pārtraukumam panāca izlīdzinājumu un otrajā puslaikā guva divus uzvaras vērtus vārtus.

Ukrainas izlase saņem U-20 Pasaules kausu

Jau trešajā minūtē pie darba ķērās tiesneša video asistenti, kuri pēc epizodes izpētīšanas atzina, ka soda laukumā uz pašas tā robežas bija 11 metru soda sitiena vērts pārkāpums pret Dienvidkorejas futbolistu Kimu Sejunu.

Dienvidkoreja izmanto 11 metru soda sitienu

Piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Lī Kandžins. Viņam pēc mača pasniedza Zelta bumbu kā turnīra vērtīgākajam spēlētājam.

Vladislavs Suprijaha panāk Ukrainai izlīdzinājumu

Ukrainas centieni atspēlēties vainagojās ar vārtu guvumu 34.minūtē. Soda laukumā pie dienvidkorejiešu neveiksmīgi atspēlētas bumbas tika Suprijaha un bez kavēšanās sita vārtu apakšējā stūrī.

Vladislavs Suprijaha gūst Ukrainai otros vārtus

Pēc pārtraukuma dienvidkorejieši uzbrukumā aktivizējās, bet ielaida otros vārtos. Aizsardzība vēlreiz nenoturēja Suprijahu, kam ātrā triecienā pietika ar pāris pieskārieniem bumbai, lai trāpītu tālajā stūrī.

Dienvidkorejas izlase lieliem spēkiem devās uz priekšu un bija tuvu panākumam, kad pēc stūra sitiena tikai vārtsargs Andrijs Luņins un vārtu pārliktnis glāba no vārtu zaudējuma. Luņinu atzina par finālturnīra labāko vārtsargu.

Heorhijs Citaišvili panāk Ukrainai 3:1 pārsvaru

Lai gan spēle risinājās vairāk nekā 30 grādu karstumā, tas neliedza visu maču aizvadījušajam Heorhijam Citaišvili 89.minūtē sprintā no savas laukuma puses izskriet sitiena pozīcijā un gūt komandai tik svarīgos trešos vārtus.

Ukraiņi finālturnīrā nezaudēja nevienā spēlē, savukārt Dienvidkorejas izlase līdz finālam vienīgo neveiksmi cieta grupas kārtā pret Portugāli.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā.