U-21 izlases treneris apmierināts ar futbolistu sniegumu spēlē pret Čehiju

Latvijas U-21 futbolistu galvenais treneris Dainis Kazakevičs ir apmierināts ar viņa vadītās izlases sniegumu Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē, kurā komanda otrdien Jelgavā cīnījās neizšķirti 1:1 pret Čehijas vienaudžiem un nopelnīja turnīrā pirmo punktu.

Latvijas izlase spēlēja pietiekami kvalitatīvi, turklāt futbolisti centās darboties agresīvi, paļaujoties uz pretuzbrukumiem. Vairākās epizodēs gan pietrūka precizitātes, taču uzbrukumā bija labas epizodes kolektīvā spēlē, uzsvēra Kazakevičs. Viņaprāt, pret tik spēcīgu pretinieku sniegums vērtējjams pozitīvi.

"Ceru, ka šis rezultāts dos emocionālo pārliecību nākamajām spēlēm rudenī viesos pret Moldovas un Melnkalnes izlasēm," nākotnē cerīgi raudzījās Kazakevičs.

Mājiniekiem Iļja Šadčins 53. minūtē atklāja rezultātu, bet viesi 85. minūtē panāca neizšķirtu, kad precīzs bija Stanislavs Klobāsa.

Latvijas U-21 izlase iepriekšējās divās spēlēs zaudēja Maltai (1:2) un Beļģijai (0:2). Ar vienu punktu Latvijas futbolisti joprojām ir pēdējā -6.- vietā grupas turnīra tabulā. Nākamā spēle Latvijas U-21 izlasei būs 11. oktobrī izbraukumā pret Moldovu.