U-19 futbola izlase šķiras no izredzēm Eiropas čempionāta kvalifikācijā

Latvijas U-19 izlases futbolisti svētdien Īrijā ar 0:3 zaudēja mājiniekiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlē un šķīrās no izredzēm tikt nākamajā atlases kārtā, liecina rīkotāju informācija.

Divās spēlēs grupā Latvijas jaunieši cieta divas neveiksmes un neatkarīgi no pēdējās atlikušās spēles iznākuma tālāk netiks. Turnīru Latvijas izlase pabeigs trešdien pret Slovēniju, kas uzvarēja pirmajās divās spēlēs grupā.

Īrijas izlase rezultātu atklāja 9.minūtē, bet pēc pārtraukuma pārsvaru nostiprināja ar vēl diviem iesistiem vārtiem. Divi precīzi sitieni bija Jūena Malherna rēķinā.

Vladimira Babičeva trenētā Latvijas U-19 izlase četru komandu grupā vairs nevar pakāpties augstāk par pēdējo vietu. Pirmajā spēlē Latvijas futbolisti piekāpās Skotijai (0:2).

Priekšsacīkšu kārtā cīņa rit 13 grupās, kur spēlē pa četrām komandām. Kvalifikācijas elites kārtā, kur cīņa būs par vietu finālturnīrā, iekļūs katras grupas divas spēcīgākās komandas, kā arī viena labākā trešās vietas ieguvēja.