U-17 futbolistes Rīgā cieš otro neveiksmi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Latvijas U-17 izlases futbolistes trešdien Rīgā ar 0:3 piekāpās Velsas vienaudzēm otrajā spēlē 2015.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kur mājinieces cieta otro neveiksmi un praktiski šķīrās no izredzēm tikt nākamajā atlases kārtā, liecina rīkotāju informācija. Kvalifikācijas turnīra izskaņā Latvijas izlasei atlikusi vēl viena spēle.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlases vārti palika neskarti, taču pēc pārtraukuma Hloja Čiversa trīsreiz pārspēja mājinieču vārtsardzi Vivianu Kauliņu. Kopš 27. minūtes Latvijas izlase spēlēja mazākumā, jo par otro dzelteno kartīti noraidīja Anastasiju Tarasovu.

Dienas pirmajā spēlē Hanzas vidusskolas laukumā Beļģijas futbolistes ar 2:0 uzvarēja Baltkrievijas jaunietes un garantēja iekļūšanu nākamajā grupu kārtā.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Romāna Kvačova vadītā Latvijas izlase pirmajā spēlē pirmdien zaudēja beļģietēm (0:3). Grupas turnīra noslēgumā Latvijas izlases pretinieces sestdien būs Baltkrievijas jaunās futbolistes.

Nākamajā kvalifikācijas kārtā iekļūs pa divām 10 grupu labākajām komandām, kā arī viena veiksmīgākā trešās vietas ieguvēja. Nākamajā jeb Elites grupu kārtā vieta jau ir garantēta Vācijai, Francijai un Spānijai. Elites grupu kārtā izlases cīnīsies par septiņām ceļazīmēm uz finālturnīru, kur vieta jau ir droša mājiniecēm islandietēm.