«Tukums 2000/Telms» pārceltajā spēlē uzvar Jūrmalas «Spartaka» futbolistus

Latvijas futbola virslīgas pārceltajā devītās kārtas spēlē “Tukums 2000/Telms” vienība ar 3:0 uzvarēja Jūrmalas “Spartaks” komandu, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 38. minūtē atklāja japāņu leģionārs Ikuto Gomi, bet 52. minūtē tukumnieku pārsvaru dubultoja Kristers Neilands. 83. minūtē Kristaps Puzānovs jau dzēsa jebkādas cerības jūrmalniekiem izlīdzināt rezultātu.

Turnīra tabulas līderpozīcijā ar 50 punktiem 20 spēlēs ir “Valmiera FC”, kurai ar 45 punktiem seko RFS, bet trijnieku noslēdz “Riga FC” ar 41 punktu. Tikai vienu punktu no "Rigas” atpaliek FK “Liepāja”, bet FK “Auda” ar 33 punktiem ir piektajā pozīcijā. 24 punktus sakrājis “Daugavpils BFC”, 20 punkti nu ir “Tukums 2000/Telms” rēķinā, bet 14 punkti – “Spartakam”. Priekšpēdējā vietā ir FK “Metta” ar 13 punktiem, bet pastarīša lomā vēl joprojām “Super Nova”, kas tikusi vien pie pieciem punktiem.

Šajā sezonā virslīgā startē desmit komandas, čempionātu plānots noslēgt novembrī.