Titula īpašnieki «Sevilla» futbolisti pārliecinoši uzvar Eiropas līgas pusfināla pirmajā spēlē

Spānijas kluba "Sevilla" futbolisti ceturtdien ar 3:0 mājās pārliecinoši uzvarēja Itālijas "Fiorentina" Eiropas līgas pusfināla pirmajā spēlē un vairoja cerības saglabāt pirms gada izcīnīto kausu, liecina organizatoru informācija. Otrā pusfinālā Ukrainas vienība Dņipropetrovskas "Dnipro" Itālijā panāca neizšķirtu 1:1 pret "Napoli".

Seviljā divus vārtus uzvarētājiem guva Aleikss Vidals, bet trešais precīzais sitiens bija Kevina Gameiro rēķinā. "Sevilla" futbolisti Eiropas līgā nav zaudējuši jau deviņās spēlēs pēc kārtas, bet "Fiorentina" cieta pirmo zaudējumu izbraukumā pēdējās 13 spēlēs.

"Sevilla" pretendē kļūt par četrkārtēju Eiropas līgas uzvarētāju, jo kontinenta otrajā prestižākajā klubu turnīrā kausu ieguva arī 2006. 2007. un 2014.gadā.

Savukārt Neapolē mājiniekus otrā puslaika sākumā vadībā izvirzīja Davids Lopess, taču "Dnipro" 81. minūtē spēja panākt neizšķirtu. Panākumam divu spēļu summā svarīgos vārtus viesos no tuvas distances guva uz maiņu laukumā uznākušais Jevhens Seļezņovs.

Atbildes spēles notiks pēc nedēļas, bet fināls paredzēts 27.maijā Varšavā.