Portugāļi pārspēj Urugvajas futbolistus, sasniedz Pasaules kausa astotdaļfinālu. Spilgtākie mirkļi

Brunu Fernandeša divi gūti vārti pirmdien nodrošināja Portugāles futbolistiem 2:0 uzvaru pār Urugvajas valstsvienību Pasaules kausa finālturnīra spēlē un garantēja dalību astotdaļfinālā.

Fernandešs abus vārtus iesita otrajā puslaikā. Viņa pirmais vārtu guvums sākotnēji tika ieskaitīts Krištianam Ronaldu, bet vēlāk tika noskaidrots, ka nepelnīti. Otrajā vārtu guvumā Fernandešs realizēja 11 metru soda sitienu.

Portugāļi pirmajā puslaikā vairāk uzbruka, bet vislabākā iespēja atklāt rezultātu bija viņu pretiniekiem. Tomēr portugāļu vārtsargs Diogu Košta izgājienā no vārtiem nobloķēja pāri pus laukumam reidu veikušā Rodrigo Bentankūra sitienu un mirkli vēlāk bumbu noķēra.

Portugāļi atklāj rezultātu

Rezultatīvs uzbrukums Portugālei izdevās 54.minūtē - pēc Brunu Fernandeša centrējuma Ronaldu sniedzās līdz bumbai, kas ielidoja vārtos. Sākotnējais Ronaldu labvēlīgais protokola ieraksts tika labots un vārti tika ieskaitīti Fernandešam.

Portugāles izlase divkāršo pārsvaru

Savukārt spēles normālā laika izskaņā bumba soda laukumā skāra urugvajieša Hosē Himenesa roku un tiesnesis pēc video skatīšanās parādīja uz 11 metru atzīmi. Piešķirto 11 metru soda sitienu Fernandešs realizēja ar vieglu sitienu.

Urugvajas izlase arvien var cerēt uz astotdaļfinālu, kur iespējas tikt pirms pēdējām spēlēm grupā ir arī pārējām divām pretendentēm Ganai un Dienvidkorejai. Pēdējā kārtā grupā spēlēs Gana-Urugvaja un Dienvidkoreja-Portugāle.

Iepriekš pirmdien Urugvajas un Portugāles pārstāvētajā H grupā Ganas izlase pārspēja Dienvidkoreju

Pirmajās spēlēs grupā Urugvajas izlase cīnījās neizšķirti ar Dienvidkoreju (0:0), turpretim Portugāles futbolisti uzveica Ganu (3:2).

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.