Argentīna dramatiskā ceturtdaļfinālā aptur krievu telpu futbolistus

Pasaules telpu futbola čempionāta otrajā ceturtdaļfināla spēlē pašreizējie čempioni Argentīna vien pēcspēles sitienu sērijas astotajā kārtā pieveica Krievijas Futbola savienības komandu (KFS). Pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās ar 1:1.

Pirmajā puslaikā abas izlases spēlēja bezvārtu neizšķirtu, taču jau pirmajās minūtēs pēc pārtraukuma pašreizējie čempioni no Argentīnas atklāja rezultātu. Kad uz tablo bija atlikušas vien nedaudz vairāk par piecām minūtēm, KFS futbolisti spēja atlēkušo bumbu raidīt vārtos, izlīdzinot rezultātu. Uzbrucējs ļoti cieši spēlēja ar Argentīnas vārtsargu, ko ilgstoši atkārtojumā vēroja mača arbitri, kas beigās izsvērās par labu vārtu guvumam. Pamatlaikā vairāk vārti netika gūti.

Arī papildlaikā rezultāts nemainījās. Argentīna nekļūdīgi izpildīja pirmos trīs sitienus, kamēr KFS jau pirmajā mēģinājumā vārtus neguva. Taču ceturtajā sitienā Argentīnas spēlētājs bumbu raidīja vārtiem garām, bet piektajā mēģinājumā sekmīgs bija vārtsargs. Tas KFS komandai deva iespēju piektajā sitienā gūt uzvaras vārtus, taču Argentīnas vārtsargs izturēja spriedzi un glāba savu komandu, pagarinot cīņu. Uzvaru Argentīna izcīnīja vien pēc astotās sērijas, kad atkal precīzi spēlēja viņu vārtu vīrs.

Jau ziņots, ka pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Brazīlija ar 1:0 pieveica Maroku.

Pirmdien atlikušajos ceturtdaļfināla pāros spēkosies Spānija ar Portugāli un Irāna ar Kazahstānu.

Pasaules telpu futbola čempionāts Lietuvā risināsies līdz 3. oktobrim.