Pasaules kausa izcīņas futbolā C grupā ceturtdien Samārā spēkojās Dānijas un Austrālijas valstsvienības. Ļoti aizraujošā un aktīvā spēlē mačs noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

Spēles rezultāts tika atklāts jau pašā spēles ievadā - septītajā minūtē Dānijas izlases līderis Kristians Eriksens izvirzīja savu komandu vadībā.

Dānijas izlase izvirzās vadībā

Dāņi pēc vārtu guvuma nedaudz atslābinājās, kā rezultātā bumbu vairāk kontrolēja Austrālijas futbolisti. Austrālijai bija stūra sitiens, pēc tā sitiens ar galvu. Pēc video atkārtojuma noskatīšanās tapa skaidrs, ka Austrālijai pienākas 11 metru soda sitiens, jo pēc Metjū Lekija sitiena pa bumbu tā trāpīja pa roku, un Mortenam Pulsenam tika piešķirts brīdinājums.

Tiesnesis nozīmē 11 metru soda sitienu

Mailss Jedinaks izpildīja soda sitienu, un bumba ielidoja tieši vārtos - Austrālija pārtrauca savu sauso spēļu sēriju.

Mailss Jedinaks izpilda soda sitienu un izlīdzina rezultātu

Spēle turpinājās atraktīvi, taču rezultāts uz tablo pirmajā puslaikā vairs nemainījās.

Arī otrais puslaiks iesākās ļoti aktīvi, abām izlasēm rādot līdzvērtīgu futbolu. Tiesa gan, tuvojoties spēles pamatlaika beigām, abas komandas spēlēja uzmanīgi, nevēloties riskēt.

Lieliska iespēja izraut uzvaru Austrālijas izlasei radās 89. minūtē, taču šoreiz to realizēt neizdevās, spēlei noslēdzoties ar neizšķirtu rezultātu.

Austrālijas mēģinājums izvirzīties vadībā

Spēles spilgtākie brīži

Dānija sestdien ar 1:0 uzvarēja Peru izlasi, savukārt Austrālija ar 1:2 piekāpās Francijai.

Nākamo spēli šīs izlases aizvadīs 26. jūnijā, kad Austrālija Sočos tiksies ar Peru, bet Dānija Maskavā "Lužņiku" stadionā lūkos uzvarēt Franciju.