Francija gūst trešos vārtus
Meksika - Brazīlija 1:2

FIFA U-17 Pasaules kauss futbolā. Spēle par 3. vietu. Spēles momenti

Francijas U-17 futbolisti izcīna bronzu Pasaules kausa izcīņā. Spilgtākie mirkļi

Pasaules U-17 kausa izcīņa futbolā sasniegusi savu kulmināciju – svētdien Brazīlijā tiks noskaidrotas visas medaļnieces. Vispirms laukumā dosies Francijas un Nīderlandes izlases, kas cīnīsies par bronzas godalgām.

Pirmie vadībā prata izvirzīties nīderlandieši, kas jau mača 15. minūtē atklājā rezultātu.

Nīderlandes futbolisti atklāj rezultātu

Jau pavisam drīz Francijai izdevās rezultātu izlīdzināt, kad pēc teicamas piespēles soda laukumā bumba tika triekta vārtos.

Francija izlīdzina rezultātu

Otrā puslaika ievads teicami padevās francūžiem, kas prata izmantot pretinieku vārtsarga kļūdu un ātri vien pārņemt vadību.

Francijas izlase izvirzās vadībā

Drīz vien francūžu pārsvars dubultojās, kad pēc izcili atvairīta sitiena bumba atsitās pret vārtu pārliktni un atlēca vārtu priekšā. Pie tās pirmais piesteidzās francūzis, kurš elegantā lēcienā bumbu ar galvu raidīja vārtu tīkliņā.

Francijas izlase panāk 3:1

Vēlāk svētdien finālā spēkosies mājinieki brazīlieši un Meksikas futbolisti. Šī spēle sāksies 23.55 pēc Latvijas laikā, un to būs iespējams tiešraidē vērot LSM.lv

Pusfinālā Meksika ar 2:1 pārspēja Nīderlandi, savukārt Brazīlija ar 3:2 pieveica Francijas vienaudžus.

Pirms diviem gadiem par čempioniem kļuva Anglijas spēlētāji, kas finālā ar 5:2 uzvarēja Spāniju.