Meksikas un Brazīlijas futbolisti iekļūst U-17 Pasaules kausa finālā. Nozīmīgākie mirkļi

Meksikas jauniešu futbola izlase ceturtdien Brazīlijā uzvarēja Nīderlandes vienaudžus U-17 Pasaules kausa pusfinālā un iekļuva titula mačā. Pamatlaiks beidzās neizšķirti 1:1, bet 11 metru sitienos ar 4:3 pārāki bija meksikāņi. Otru ceļazīmi uz finālu ieguva mājinieki brazīlieši ar uzvaru 3:2 pār Franciju.

(papildināts pēc otra pusfināla)
Nīderlandes izlasi vadībā izvirzīja Juri Regērs 74.minūtē, no tuvas distances noslēdzot piespēli vārtu priekšā.

Pirmos vārtus gūst Nīderlandes izlase

Meksikāņiem gan izdevās ātri revanšēties - Efrains Alvaress piecas minūtes vēlāk nevainojami izpildīja soda sitienu.

Meksikas izlase panāk izlīdzinājumu

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, tādēļ uzvarētāju noteica 11 metru sitienos.

Pēcspēles 11 metru sitienu sērija

Savukārt brazīlieši 13.minūtē jau bija iedzinējos ar 0:2, taču otrajā puslaikā iesita trīs vārtus un nodrošināja uzvaru.

Francija izvirzās vadībā

Francijas jaunos futbolistus 7.minūtē vadībā izvirzīja Arno Kalimuendo-Muinga.

Franči panāk 2:0

Nataniels Mbuku piecas minūtes vēlāk rezultātu divkāršoja.

Savus pirmos vārtus gūst Brazīlija

Brazīlijas atspēlēšanos ar pirmajiem vārtiem 62.minūtē sāka Kaiu Žorže.

Mājinieki izlīdzina rezultātu

Izlīdzinājumu Brazīlijai 76. minūtē panāca Verons.

Brazīlieši iesit izšķirošos vārtus

Savukārt uzvaras vārtus 89.minūtē guva Lazaru.

Uzvarētāji finālā tiksies svētdien, kad paredzēta arī spēle par 3.vietu.

Finālturnīrā startēja 24 valstu izlases, kas pirmajā posmā tika sadalītas sešās grupās un izspēlēja apļa turnīru. Izslēgšanas turnīrā iekļuva 16 komandas.