Dramatiskā cīņā Urugvajas izlase uzvar Ganu, bet abas komandas paliek bez astotdaļfināla. Spilgtākās spēles epizodes

Ganas un Urugvajas futbola izlases piektdien tiekas abām komandām svarīgā spēlē, cīnoties par vietu Pasaules kausa finālturnīra izslēgšanas kārtā. Spēli tiešraidē var redzēt LTV7 un replay.lv.

Jau iepriekš H grupā dalību izslēgšanas turnīrā nodrošinājusī Portugāles izlase ar 1:2 piekāpās Dienvidkorejai, kā rezultātā spriedze bija līdz pēdējai sekundei. Līdz ar to Portugāle un Dienvidkoreja iekļūst astotdaļfinālā.

Pirmajās 20 minūtēs īstu vārtu gūšanas iespēju abām komandām neradās, bet tad Gana nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru Andrē Ajū nespēja realizēt.

Andrē Ajū nerealizē 11 metru soda sitienu

Situācija mainījās 26. minūtē, kad Džordžians de Arraskaeta, izmantojot Ganas kļūdu aizsardzībā, ar galvu trieca bumbu vārtos, izvirzot Urugvaju vadībā ar 1:0.

Arraskaeta atklāj spēles rezultātu, panākot 1:0 Urugvajas labā

Pēc brīža Džordžians de Arraskaeta lika stadionam noelsties vēlreiz – tieši viņš kļuva arī par otro vārtu autoru.

Arraskaeta atkal pierāda savu meistarību

Līdz pēdējai spēles sekundei aizraujošs futbols, kas vairāk nerezultējās ar vārtu guvumu. Gan Urugvaja, gan Gana brauc mājās.

Pasaules kausa finālturnīrā Katarā startēja 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā tika sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlē apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.