Latvijas futbola virslīga. FK "Metta" - FK "Ventspils". Tiešraide

Riga FC - "Metta" 1:0

Latvijas futbola virslīga. FK Liepāja - FK Ventspils

FK «Ventspils» futbolisti virslīgā Kurzemes derbijā pārspēj FK «Liepāja». Svarīgākās epizodes

Divu Kurzemes klubu duelī FK "Liepāja" sestdien uzņem FK "Ventspils" futbolistus Latvijas virslīgas spēlē. Pārāki šajā māčā ar 2:1 izrādijās viesi. Uzvara FK "Ventspils" ļāva pietuvoties otrajā vietā esošajai RFS vienībai.

Viesus 37. minūtē vadībā izvirzīja Ingars Sarmis Stuglis, bet Eduards Tidenbergs pārsvaru dubultoja spēles 63. minūtē. Savukārt Kristers Tobers 83. minūtē guva vārtus mājinieku labā.

Ventspilnieki aktīvi sāka spēli un 10.minūtē bīstami pa vārtiem sita Tosins Aijeguns, bet bumba aizripoja gar vārtu tālo stūri. Viesiem izdevās izveidot vairāk bīstamas epizodes uzbrukumā, līdz rezultātu ar sitienu no soda laukuma vidus atklāja Stuglis. Bumba rikošetā no mājinieku kapteiņa Denisa Ivanova atrada ceļu vārtos.

FK "Ventspils" atklāj rezultātu

Tuvu otrajam vārtu guvumam FK "Ventspils" bija pāris minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad pa vārtu stabu trāpīja Daniils Ulimbaševs.

Otro puslaiku pārliecinošāk iesāka viesi. Drīz vien tas rezultējās ar vārtu guvumu, kad teicams tālšāviens padevās Tidenbergam.

Tidenbergs panāk 2:0

Spēlēs izskaņā "Liepāja" sacēla īstas briesmas viesu vārtu priekšā. Pirmie mēģinājumi samazināt rezultāta starpību nebija sekmīgi, taču septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc centrējuma brīvs vārtu priekšā palika Kristers Tobers, kurš prata bumbu nogādāt vārtos.

Tobers panāk 2:1

Puslaika intervija ar Raivi Andri Jurkovski

Kārtas pārējās spēles notiks svētdien. FK "Jelgava" būs laukuma saimnieki pret BFC "Daugavpils", Jūrmalā "Spartaks" tiksies ar "Riga" FC, bet FK "Metta" būs laukuma saimnieki pret "Valmiera Glass/ViA".

Turnīra tabulas galvgalī ir pašreizējie čempioni "Riga" FC ar 47 punktiem un sešu punktu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kas turklāt aizvadījuši divas spēles vairāk. FK "Ventspils" ir trešie ar 37 punktiem, kamēr par deviņiem mazāk ir Liepājas klubam, kas ieņem 6.vietu.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.