Ganas futbolisti atgūstas pēc krituma, uzveic Dienvidkoreju. Svarīgākie notikumi

Ganas izlase pirmdien nenoturēja divu vārtu pārsvaru, tomēr ar 3:2 pārspēja dienvidkorejiešus Pasaules kausa grupas spēlē, uzlabojot izredzes sasniegt astotdaļfinālu. Cerības nav zudušas arī Dienvidkorejas futbolistiem.

Pirmajā puslaikā iegūtais 2:0 pārsvars ganiešiem izdzisa, tomēr otrā puslaika vidū viņi prata gūt uzvaras vērtos trešos vārtus. Divus vārtus Ganai guva Mohameds Kuduss, bet zaudētājiem - Gesungs Čo.

Ganieši atklāj rezultātu

Izturējusi pretinieku sākotnējo spiedienu, Ganas izlase 24.minūtē uzbrukumā ar soda sitienu nogādāja bumbu vārtu priekšā, kur pirmais pie tās tika Mohameds Salisu un no tuvas distances sita tīklā.

Ganas izlase panāk 2:0

Savukārt Kuduss 10 minūtes vēlāk vārtu priekšā rezultatīvi sita ar galvu.

Dienvidkorejas izlase gūst savus pirmos vārtus

Dienvidkorejai līdzsvarot rezultātu palīdzēja divi Gesunga Čo sitieni ar galvu. Pirmais no tiem 58.minūtē ļāva samazināt rezultāta starpību.

Dienvidkorejieši atjauno rezultāta līdzsvaru

Tikai trīs minūtes vēlāk Gesungs Čo augstā lēcienā aizsniedzās līdz bumbai un panāca neizšķirtu.

Ganas izlase gūst uzvaras vārtus

Tomēr Ganai veiksmīgā epizodē Kuduss 68.minūtē tika pie brīva sitiena soda laukumā un nekļūdījās.

Vēlāk pirmdien Ganas un Dienvidkorejas pārstāvētajā H grupā tiksies favorītes uz iekļūšanu astotdaļfinālā Portugāle un Urugvaja.

Pirmajā spēlē grupā Dienvidkorejas izlase cīnījās neizšķirti ar Urugvaju (0:0), turpretim Ganas futbolisti zaudēja Portugālei (2:3).

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.