Brazīlieši pieveic Šveices futbolistus, pievienojas astotdaļfinālistiem Pasaules kausā. Galvenās epizodes

Brazīlijas izlase pirmdien ar 1:0 uzvarēja Šveices futbolistus Pasaules kausa finālturnīra grupas spēlē un garantēja dalību astotdaļfinālā. Izredzes sasniegt izslēgšanas turnīru nav zudušas arī šveiciešiem.

Uzvaru Brazīlijai nodrošināja Kasemiro vārtu guvums otrajā puslaikā.

Maz iespēju vārtu gūšanai bija pirmajā puslaikā, kurā brazīlieši vistuvāk panākumam tika pēc Vinisiusa Žuniora sitiena soda laukumā, taču vārtos droši nospēlēja Jans Zommers. Vēl mazāk iespēju gūt vārtus bija šveiciešiem.

Aizmugures dēļ neieskaita Brazīlijas vārtu guvumu

Otrā puslaika vidū Vinisiuss Žuniors pēc tāla izrāviena raidīja bumbu vārtos, bet rezultāts nemainījās, jo tiesneši konstatēja, ka krietni iepriekš laukuma vidū bija jāfiksē aizmugure.

Brazīlija gūst uzvaras vārtus

Tomēr brazīlieši arvien vairāk uzbruka un 83.minūtē Kasemiro trāpīja vārtu tālajā stūrī.

Brazīlija spēlēja bez viena no saviem līderiem Neimara, kurš dziedē potītes savainojumu un izlaidīs arī nākamo maču.

Pēdējās kārtas spēlē šveiciešiem iekļūšanai izslēgšanas turnīrā pietiks ar neizšķirtu pret Serbiju, ja vien Kamerūna nesagādās pārsteigumu ar uzvaru pār Brazīliju. Arī serbi pretendē tikt astotdaļfinālā.

Iepriekš pirmdien Brazīlijas un Šveices pārstāvētajā G grupā neizšķirti nospēlēja Kamerūna un Serbija

Pirmajās spēlēs grupā brazīlieši uzveica Serbiju (2:0), savukārt šveicieši bija pārāki par Kamerūnas izlasi (1:0). Neimars spēlē pret serbiem guva potītes traumu, kas viņam liedz piedalīties atlikušajās grupas turnīra spēlēs.

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.