Meksika - Brazīlija 1:2

FIFA U-17 Pasaules kauss futbolā. Kausa pasniegšana

Brazīlijas jaunie futbolisti triumfē U-17 Pasaules kausa izcīņā. Svarīgākās epizodes

Mājiniece Brazīlijas izlase svētdien U-17 Pasaules kausa izcīņas finālā ar 2:1 uzvarēja Meksikas jaunos futbolistus un kļuva par titula ieguvēju.

U-17 Pasaules kausu Brazīlijas izlase ieguva ceturto reizi.

Meksikas izlase atklāj rezultātu

Līdz pat mača galotnei brazīlieši bija iedzinējos, jo Meksiku 66.minūtē vadībā izvirzīja Braiens Gonsaless.

Tiesneša Andra Treimaņa piešķirto 11 metru sitienu realizē Kaiu Žorže

Izlīdzinājumu mājiniekiem 84.minūtē ar 11 metru soda sitienu panāca Kaiu Žorže.

Lazaru gūst Brazīlijai uzvaras vārtus

Savukārt uzvaras vārtus kompensācijas laika trešajā minūtē guva otrajā puslaikā uz maiņu laukumā uznākušais Lazaru.

Finālmaču vadīja galvenais tiesnesis Andris Treimanis, kam palīdzēja Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs.

Jau ziņots, ka bronzas mačā Francija ar 3:1 pieveica Nīderlandes izlasi.

Pusfinālā Meksika ar 2:1 pārspēja Nīderlandi, savukārt Brazīlija ar 3:2 pieveica Francijas vienaudžus.

Pirms diviem gadiem par čempioniem kļuva Anglijas spēlētāji, kas finālā ar 5:2 uzvarēja Spāniju.