Latvijas futbola virslīga

Intervija ar BFC Daugavpils kapteini Raivi Skrebelu

Latvijas futbola virslīga. BFC Daugavpils - FK Metta / LU

Latvijas futbola virslīga. BFC Daugavpils - FK Metta / LU. Spēles momenti

BFC «Daugavpils» cīnās neizšķirti ar FK «Metta» futbolistiem. Svarīgākās epizodes

BFC "Daugavpils" futbolisti trešdien mājās cīnījās neizšķirti 0:0 pret FK "Metta" vienību virslīgas spēlē, kurā abas komandas cīnījās par uzvaru un centās gūt izšķirošos vārtus.

Vairāk bīstamu situāciju pie pretinieku vārtiem pirmajā puslaikā radīja laukuma saimnieki, it īpaši pēc stūra sitieniem, tomēr pietrūka precīza noslēguma. FK "Metta" uzbrukumā bieži ar bumbu iekļuva soda laukumā, taču netika līdz labam sitienam.

BFC "Daugavpils" nerealizē 11 metru soda sitienu

Teicamu iespēju izvirzīties vadībā Daugavpils komanda neizmantoja pēc pārtraukuma 53.minūtē, kad FK "Metta" futbolists Kirils Ševeļovs soda laukumā nogāza Andreju Kovaļovu. Tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu, bet Vugars Askerovs trieca bumbu pret pārliktni.

Intervija ar Raivi Skrebelu

BFC "Daugavpils" kapteinis Raivis Skrebels pēc mača intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka abām komandām spēle bija svarīga un netrūka arī iespēju gūt vārtus, taču veiksmes pietrūka, lai arī trešo reizi sezonā pārspētu FK "Metta".

Pārsteigumu trešdien sarūpēja līdzšinējie turnīra pastarīši FK "Jelgava", kas viesos ar 1:0 pārspēja līderi "Riga" FC. Uzvaras vārtus mača kompensācijas laikā guva Ņikita Ivanovs.

Uzvara ļāva FK "Jelgava" ar 19 punktiem turnīra tabulā pakāpties uz 8.vietu vienu pozīciju un vienu punktu aiz BFC "Daugavpils". Savukārt FK "Metta" ar 17 punktiem atkrita uz pēdējo -9.- vietu.

Intervija ar Nauri Mackeviču

BFC "Daugavpils" vadītājs Nauris Mackevičs intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka klubā apzinās situāciju, kurā tas nonācis spēlētāju donora lomā. Praktiski katrā Latvijas klubā pašlaik ir kāds futbolists, kas audzis Daugavpilī. Par pāreju klubs var saņemt arī kompensāciju, taču vienlaicīgi jārēķinās, ka vietā jāmeklē cits futbolists, un tas arī prasa līdzekļus, paskaidroja Mackevičs. Viņš atzina, ka vietējo spēlētāju prasības ir būtiski pieaugušas, tādēļ lielākas iespējas ir piesaistīt leģionārus.

Jau vēstīts, ka kārtas pirmajās spēlēs otrdien FK “Ventspils” savu skatītāju priekšā cīnījās neizšķirti ar Jūrmalas “Spartaku” (2:2), bet  FK “Liepāja” uzvarēja RFS vienību (2:1).