Mesi gūst Argentīnai uzvaras vārtus cīņā pret Meksikas futbolistiem. Nozīmīgākie notikumi

Komandas spožākās zvaigznes Lionela Mesi gūtie pirmie vārti sestdien palīdzēja Argentīnas valstsvienībai ar 2:0 uzveikt Meksikas futbolistus Pasaules kausa finālturnīra grupas spēlē un pavēra labas izredzes tikt astotdaļfinālā.

Mesi izcēlās otrajā puslaikā, kad Meksikas izlase vairāk nekā stundu bija noturējusi savus vārtus drošībā. Tuvojoties pamatlaika beigām, rezultātu divkāršoja Enco Fernandess pēc Mesi piespēles.

Pirms pēdējās kārtas spēlēm visas četras komandas C grupā pretendē uz tikšanu izslēgšanas kārtā. Grupas kārtas noslēgumā Argentīna spēlēs pret poļiem, savukārt meksikāņi mērosies spēkiem ar Saūda Arābijas valstsvienību.

Enerģijas pārpilnajā pirmajā puslaikā meksikāņi pie mazākās iespējas iesaistījās cīņā par bumbu, liedzot Argentīnas izlasei iespēju paļauties uzbrukumā uz saviem tehniskajiem spēlētājiem. Ne vienai, nedz otrai komandai neizdevās izveidot drošas vārtu gūšanas iespējas. Pēc pārtraukuma argentīnieši pakāpeniski iespieda pretiniekus aizsardzībā un vārtu guvums bija loģisks turpinājums.

Lionels Mesi atklāj rezultātu

Mesi savu iespēju izmantoja 64.minūtē - pēc viņa sitiena no pārdesmit metriem bumba zemā lidojumā atrada ceļu vārtu apakšējā stūrī.

Pēc nonākšanas zaudētājos meksikāņi atsāka meklēt ceļu uz pretinieku vārtiem, taču jebkura kļūda draudēja ar bīstamu pretuzbrukumu.

Enco Fernandess divkāršo Argentīnas pārsvaru

Fernandess 87.minūtē parādīja teicamas bumbas pārvaldīšanas prasmes soda laukumā, izkārtoja sev sitiena iespēju un trāpīja vārtu tālajā stūrī.

Iepriekš sestdien Argentīnas un Meksikas pārstāvētajā C grupā Polijas izlase pārspēja Saūda Arābijas valstsvienību

Pirmajā spēlē grupā Argentīnas izlase zaudēja Saūda Arābijai (1:2), turpretim meksikāņi cīnījās neizšķirti ar Poliju (0:0).

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.