Latvijas handbola valstsvienība aizvada treniņus pirms spēles pret Igauniju

Drīz Rīgā norisināsies "TET Rīgas maratons"

Latvijas futbola virslīga. Jūrmalas "Spartaks" - FK "jelgava"

Tiešo konkurentu cīņā FK «Jelgava» pārspēj «Spartaku»

Latvijas futbola virslīgas spēlē otrdien Jūrmalā spēkojās vietējie „Spartaks” un FK „Jelgava”. Tiešu konkurentu cīņā pārāki šoreiz bija jelgavnieki, kas svinēja uzvaru ar 2:1, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar FK „Liepāja” uzvaru)

Uzvarētāji rezultātu atklāja 32. minūtē, kad precīzs raidījums padevās Aivaram Emsim. Desmit minūtes vēlāk tika nozīmēts 11 metru soda sitiens uz laukuma saimnieku vārtiem. Dāvis Indrāns devās izpildīt šo sitienu, esot precīzs un panākot 2:0.

Laukuma saimnieki vienīgo reizi bumbu vārtos nogādāja četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad ar precīzu sitienu atzīmējās Nigērijas spēlētājs Čikezī Naoriss. Šī 18 gadus vecajam futbolistam bija debija Latvijas virslīgā.

FK „Jelgava” šis bija otrais panākums šosezon. Pēc piecām aizvadītām spēlēm viņi ieņem piekto vietu Latvijas virslīgā.

Tikmēr Jūrmalas „Spartaks” iekrājis tikai trīs punktus, taču viņi aizvadījuši par spēli mazāk.

Vēlāk otrdien savstarpējo maču aizvadīja FK „Liepāja” un pastarīte „Metta/LU”. Šajā mačā ar 2:1 uzvaru izcīnīja FK „Liepāja”.