Telpu futbolā «Nikars» svin grūtu uzvaru pār «Beitar»

Latvijas čempionātā telpu futbolā svētdien noslēdzās turnīra pirmais aplis. Turnīra līderi “Nikars” futbolisti eksaminēja “Beitar” komandu, kas šosezon rāda pieticīgu sniegumu. “Nikars” gan svinēja grūtu uzvaru ar 2-1.

Laukumā gan nekādu lielu meistarības atšķirību nevarēja manīt. Lai arī “Nikars” izvirzījās vadībā ar 1-0, pretinieki viņiem neļāva atslābt, un minimālais pārsvars turējās līdz pat otrā puslaika beigu daļai, kad “Nikars” labā ar skaistu sitienu savus otros vārtus spēlē guva Andrejs Baklanovs.

Pie 0-2 “Beitar” treneris izšķīrās nomainīt vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Un pavisam drīz tas nesa augļus - pēc nepilnas minūtes “Beitar” futbolists Pāvels Jermiļins atbildēja ar līdzīgu sitienu, un rezultāta starpība kļuva minimāla.

Pēdējās minūtēs gan “Beitar” panākumu neizdevās atkārtot, un, nosargājot sev labvēlīgu rezultātu, “Nikars” svinēja grūtu uzvaru mačā ar 2-1,tādējādi pēc turnīra pirmā apļa līderi tuvākos sekotājus “Petrow” spēlētājus apsteidz par pieciem punktiem.