«Spezia» ar Krolli pieteikumā Itālijas futbola līgā zaudē komandai AS «Roma»

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis svētdien pirmo reizi karjerā bija Itālijas A sērijas mača pieteikumā, viņa pārstāvētajai "Spezia" komandai piedzīvojot zaudējumu.

"Spezia" 19.kārtas mačā savā laukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja Žuzē Mourinju vadītajai "AS Roma" komandai.

21 gadu vecais Latvijas izlases uzbrucējs Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja nedēļas sākumā, komandai tikai piektdien oficiāli paziņojot par latvieša ierašanos. Krollis ir viens no sešiem futbolistiem, kas nesen pievienojušies "Spezia" vienībai un bija starp mačam pieteiktajiem spēlētājiem.

Savainojuma dēļ "Spezia" komandai šobrīd nevar palīdzēt uzbrucējs M'Bala Nzola, mājiniekiem maču sākot ar diviem uzbrucējiem Daniēli Verdi un Emanuēlu Žjazī. Jau 13. minūtē maču nevarēja turpināt aizsargs Emīls Holms, kura vietā laukumā devās Salva Ferrers.

Mājiniekiem pirmajā puslaikā nebija neviena sitiena vārtu taisnstūrī, turklāt 45. minūtē viņi ļāva romiešiem aizskriet pretuzbrukumā, kura noslēgumā pēc Paulo Dibalas piespēles netraucēts bumbu mērķī sita Stefans El-Šarāvi.

Otrā puslaika sākumā Verdes vietā laukumā devās Kroļļa vienaudzis Paolo Maldīni dēls Daniels, bet jau 55. minūtē "Spezia" galvenais treneris Luka Goti bija izmantojis četras no piecām maiņām.

Puslaikā pēc nospēlētām četrām minūtēm, pieļaujot kļūdu A sērijas debitantam Salvatorem Espozito, mājinieki zaudēja bumbu laukuma vidusdaļā, kā rezultātā pēc Dibalas piespēles Temijs Abrahams izskrēja viens pret "Spezia" vārtsargu Batrlomeju Dragovski un panāca 2:0.

Līdz šim neviens latvietis nav spēlējis A sērijā, un Krollis ir pirmais Latvijas futbolists kopš 2017. gada, kurš spēlēs kādā no Eiropas vadošajām piecām līgām. Savulaik ar A sērijas klubu "Ascoli" noslēdza līgumu Edgars Gauračs, taču viņam nedaudz pietrūka līdz debijai Itālijas augstākajā līgā.

Spēcijas komanda ar 18 punktiem 19 spēlēs ieņem 15. vietu 20 klubu konkurencē un sezonas otrajā pusē tai jācīnās par vietas saglabāšanu A sērijā. "AS Roma" ar 37 punktiem 19 mačos pakāpusies uz 4. vietu.

"Spezia" nākamo maču aizvadīs piektdien, kad viesosies pie "Bologna" komandas.