«Spartaks» spraigā galotnē izrauj neizšķirtu pret «Liepāja/Mogo» futbolistiem

"SynotTip" Latvijas futbola virslīgas 13.kārtas spēlē Jūrmalas "Spartaks" sestdien, pateicoties Jevgēņija Kobzara gūtajiem vārtiem spēles izskaņā, ar rezultātu 1:1 cīnījās neizšķirti pret "Liepāju"/"Mogo".

Liepājas komanda bija tuvu uzvarai, jo Ģirts Karlsons guva vārtus spēles 84.minūtē, taču Kobzars otrā puslaika kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu.

Mača pirmajā puslaikā vārti nebija vērojami, 45 minūtēm noslēdzoties neizšķirti 0:0. Arī otrajā spēles nogrieznī ilgu laiku rezultāts bija nemainīgs, taču liepājnieki lauza spēles gaitu dažas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Spēles 84.minūtē pēc centrējuma bumbu ar galvu vārtos raidīja Karlsons, panākot liepājniekiem svarīgu pārsvaru. Tomēr "Spartaks" prata atgūties, jo ātrā uzbrukumā pēc tāla centrējuma bumba nonāca pie Kobzara, kurš bumbu sita vārtu augšējā daļā.

Pēc gūtajiem vārtiem nevienai no komandām vairs nepietika laika, lai izrautu uzvaru, mačam noslēdzoties ar kaujiniecisku neizšķirtu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sestdien "Riga" viesos bez lielām problēmām tika galā ar turnīra pastarīti "Valmiera Glass"/"Vidzmes augstskola" (ViA) komandu, uzveicot to ar rezultātu 2:0.

Savukārt divus vārtus gūstot un rezultatīvu piespēli atdodot Robertam Uldriķim, kopvērtējuma līdere RFS piektdien savā laukumā ar 3:1 pārspēja "Ventspili", izcīnot septīto uzvaru pēc kārtas.

Šīs kārtas noslēgumā svētdien "Jelgava" savu skatītāju priekšā eksaminēs "Metta"/"Latvijas Universitāte" vienību.

"Spartaka", "Liepāja"/"Mogo", "Riga" un "Ventspils" komandām šie ir noslēdzošie mači pirms dalības Eirokausos.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 34 punktiem 13 spēlēs ir RFS, bet 28 punkti 14 mačos ir "Riga" vienībai. No tās par trīs punktiem 13 cīņās atpaliek "Liepāja"/"Mogo", kamēr pirmajam trijniekam ar 23 punktiem 14 dueļos seko"Spartaks", bet 22 punkti 13 cīņās ir "Ventspilij".

Vēl astoņus punktus iekrājusi "Jelgava". Četri punkti ir "Metta"/LU kontā, kamēr "Valmiera Glass"/ViA rēķinā ir divi punkti.

Šajā sezonā astoņas virslīgas komandas aizvadīs četrus apļus, tādējādi kopumā katra nospēlēs pa 28 mačiem. Sezona noslēgsies 10.novembrī.