Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Metta". Tiešraide
Intervija ar "Spartaka" futbolistu Gintu Freimani

FK "Liepāja" - "Spartaks". Spēles momenti

«Spartaks» spēles izskaņā nodrošina uzvaru pār FK «Liepāja» futbolistiem. Aizraujošākās epizodes

Jūrmalas "Spartaks" svētdien Slokā ar 1:0 uzvarēja FK "Liepāja" futbolistus Latvijas virslīgas spēlē, kurā abas komandas ilgstoši neveiksmīgi spēlēja uzbrukumā, līdz viena viesu kļūda mača izskaņā kļuva izšķiroša.

Uzvaras vārtus spēles kompensācijas laika izskaņā guva Gabriels Šarpentjē.

"Spartaks" gūst uzvaras vārtus

Abas komandas centīgi meklēja laimi uzbrukumā, tomēr nesaskaņota darbība, neapdomīgi lēmumi un tehnisks brāķis allaž liedza izveidot patiešām bīstamu noslēguma sitienu. Kompensācijas laika trešajā minūtē neveiksmīgi bumbu atpakaļ atspēlēja "Liepājas" uzbrucējs Viktors Ziemelis, kas ļāva Šarpentjē izrauties vienam pret vienu ar Valentīnu Raļkeviču un trāpīt vārtu tīklā.

Jānis Ikaunieks izpilda tiešo brīvsitienu

Ļoti tuvu vārtu gūšanai bija FK "Liepāja", kam tiešo brīvsitienu 88.minūtē izpildīja Jānis Ikaunieks, bet trāpīja pa vārtu stabu. Biežāk pretinieku vārtu tuvumā nonāca "Spartaka" spēlētāji, līdz rezultatīvam sitienam pirms Šarpentjē vārtu guvuma gan nenokļūstot.

Jūrmalas komandas kapteinis Gints Freimanis pēc mača intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka bija "traka spēle", kurā visu izšķīra viena kļūda.

Intervija ar Gintu Freimani

Freimanis sagaida, ka "Spartaka" jaunie spēlētāji sezonas gaitā jau būs sapratuši, ka katrā spēlē jāspēlē uz maksimumu.

Intervija ar Edgaru Gauraču pēc 1.puslaika

Edgars Gauračs pēc pirmā puslaika intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka iespējas bija abām komandām, lai gan ļoti bīstamas epizodes vārtu priekšā izpalika. Gauračs šosezon ir gan spēlētājs, gan kluba amatpersona, bet svētdien viņš nevarēja doties laukumā diskvalifikācijas dēļ.

Abām komandām sezonas sākums nav izdevies diez cik veiksmīgs - "Spartaks" ar 11 spēlēs iekrātiem 13 punktiem arvien ir turnīra tabulas apakšdaļā 7.vietā piecus punktus priekšā liepājniekiem, kuri gan aizvadījuši vienu maču mazāk, taču atkrita uz pēdējo vietu deviņu komandu konkurencē.

Intervija ar Mareku Zuntneru un Edgaru Gauraču pirms spēles

FK "Liepāja" treneris Mareks Zuntners pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra galvenā trenera Aleksandra Starkova nozīmi komandas snieguma uzlabošanā. Starkovs ir ļoti pieredzējis treneris un pievērš uzmanību visiem komandas darbības aspektiem, teica Zuntners. Starkovs pie FK "Liepāja" stūres stājās aprīļa beigās.

Savukārt "Spartaka" direktors Edgars Gauračs savas komandas neveiksmīgo sezonas sākumu izskaidroja ar to, ka piesaistīti daudzi jauni viesspēlētāji, kam vēl nepieciešams laiks, lai parādītu, uz ko viņi ir spējīgi. Klubs leģionārus piesaistīja ar skatu uz ilgāku nākotni, teica Gauračs.

Dienas pirmajā spēlē FK "Jelgava" mājās nospēlēja neizšķirti 0:0 pret līderiem RFS futbolistiem, bet vēlāk FK "Metta" savā laukumā ar 2:1 uzveica FK "Ventspils" vienību. "Metta" uzvaru kompensācijas laika beigās nodrošināja Normunds Uldriķis, gūstot savus pirmos vārtus meistarkomandā.