«Spartaka» futbolistiem uzvara pār Valmieras klubu ļauj pamest pēdējo vietu

Jūrmalas "Spartaks" piektdien mājās ar 2:0 pārspēja “Valmiera Glass/ViA” futbolistus virslīgas spēlē un pameta pēdējo vietu turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija. Uzvaru sestdien guva arī BFC "Daugavpils", kas viesos ar 3:2 pieveica FK "Liepāja" vienību, savukārt "Metta" viesos ar 2:1 uzvarēja FK "Jelgava" futbolistus.

(papildināts ar "Metta" uzvaru)
Mājiniekiem Jūrmalā uzvaru nodrošināja Tina Vukmaniča vārtu guvums 25.minūtē, savukārt jau kompensācijas laika izskaņā Horvātijas pussargs guva arī otros vārtus.

"Spartaks" 63.minūtē pēc Edgara Gaurača noraidījuma par mešanu pretiniekam ar bumbu palika mazākumā, tomēr 15 minūtes vēlāk 10 vīru sastāvā nonāca arī valmierieši, jo par otro brīdinājumu sarkano kartīti nopelnīja Krišs Kārkliņš. Pēc sezonā otrā zaudējuma Valmieras klubs saglabāja 3.vietu tabulā.

Savukārt Liepājā mājinieki pēc Aleksisa Delgado un Luisa Hilario vārtu guvuma divreiz izvirzījās vadībā, ko tomēr nespēja noturēt. Izlīdzinājumu 1:1 viesiem 58.minūtē ar 11 metru soda sitienu panāca Vugars Askerovs, bet 73.minūtē 2:2 panāca Daniels Balodis. Uzvaru daugavpiliešiem jau mača kompensācijas laikā nodrošināja Askerovs.

Tikmēr Jelgavā abus vārtus "Metta" guva Kgotso Masangane, izceļoties ar precīziem sitieniem 36. un 55.minūtē. Jelgavniekiem 53.minūtē precīzi sita Ņikita Ivanovs.

Kārtas noslēgumā sestdien RFS uzņems "Riga" FC futbolistus.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.