«Spartaka» futbolisti viesos pārspēj FK «Liepāja»

Latvijas futbola virslīgas spēlē trešdien Jūrmalas “Spartaks” ar 2:1 uzvarēja FK “Liepāja”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Krišs Kārliņš, izvirzot liepājniekus vadībā. Taču jau pēc piecām minūtēm bumbu vārtos raidīja Leonels Vamba, izlīdzinot rezultātu. 66. minūtē Vamba izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, jau izvirzot “Spartaku” vadībā.

Līdz ar to virslīgas tabulā pēc aizvadītas 21 spēles jūrmalnieki ar 27 punktiem saglabā sesto pozīciju, bet “Liepāja” ar 34 punktiem, kas sakrāti 19 spēlēs, paliek ceturtajā vietā. Līderpozīcijās ar 46 punktim šobrīd ir RFS.

Latvijas futbola virslīgā šobrīd palikušas vien septiņas komandas, lai gan sezonu sāka deviņas. Īsi pirms Jāņiem savu dalību finansiālu apsvērumu dēļ atsauca viens no titulētākajiem Latvijas futbola klubiem FK “Ventspils”, bet nedaudz vēlāk par izstāšanos paziņoja arī bēdīgi slavenā līgas jaunpienācēja “Noah Jūrmala”.