Spānijas U-21 futbolisti kļūst par Eiropas čempioniem. Spilgtākās epizodes

Futbola gardēžu vakars svētdien noslēdzas ar Eiropas kausa izcīņu futbolā U-21 vecuma grupā, un šajā turnīrā triumfēja Spānija, ar 2:1 uzvarot Vācijas vienaudžus.

Jau no paša spēles sākuma spāņi dominēja laukumā un aizvien vairāk tuvojās uzbrukuma zonai. Tas jau ātri, proti, septītajā minūtē rezultējās ar Fabiana Ruiza Penjas gūtajiem vārtiem un Spānijas vadību.

Spānija izvirzās vadībā

Spāņi turpināja ātru un virtuozu futbolu, bet vācieši iešūpojās tikai pirmā puslaika beigās, kad tiešām sāka reāli apdraudēt pretinieku vārtus.

Otrais puslaiks sākās ar vāciešu pārsvaru bumbas kontrolē. Šķita jau, ka vācu mašīna nebūs apturama, un vārti nekur neizpaliks, bet Dani Olmo pamanījās Spānijas pārsvaru vēl palielināt.

Olmo palielina Spānijas pārsvaru

Spēle turpinājās bez milzīgas vācu ofensīvas, bet 88. minūtē beidzot izdevās novest uzbrukumu līdz galam, kad vārtus guva Nadiems Amiri. Taču izlīdzināt rezultātu vāciešiem šajā spēlē neizdevās.

Amiri samazina rezultāta starpību

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts finālspēles pirmo vārtu autors Fabians Ruizs.

Apbalvošana ceremonija

Pusfinālos Spānija ar 4:1 uzvarēja Francijas izlasi, bet Vācija ar 4:2 bija pārāka pār Rumānijas vienaudžiem.