Spānijas U-21 futbola izlase ar pārliecinošu uzvaru iekļūst Eiropas čempionāta finālā. Spilgtākie brīži

Eiropas čempionāta futbolā U-21 vecuma grupā pusfinālā Spānijas futbolisti pārliecinoši ar 4:1 uzvarēja Francijas vienaudžus, nodrošinot sev finālspēli pret Vāciju.

Spēli aktīvāk iesāka tieši Spānijas izlase, taču vadībā izvirzījās Francijas izlase, kad Žans Filips Mateta lieliski realizēja 11 metru soda sitienu.

Mateta realizē soda sitienu

Spāņi turpināja uzbrukt Francijas izlases vārtiem, un 28. minūtē tas beidzot vainagojās panākumiem, kad Marks Roka guva vārtus, panākot neizšķirtu.

Roka panāk neizšķirtu

Pārtraukumā spāņi devās, būdami vadībā, jo kompensācijas laika pēdējā minūtē Mikels Orzabāls realizēja soda sitienu.

Spānija izvirzās vadībā

Otrais puslaiks turpinājās ar Spānijas futbolistu aktīvu spēli, kas rezultējās ar Dani Olmo gūtajiem vārtiem.

Olmo palielina Spānijas pārsvaru

Borja Majorāls bija lielisks vārtu priekšā, un jau 66. minūtē Francijas U-21 futbolistiem praktiski zuda jebkādas iespējas izlīdzināt rezultātu.

Spānija palielina rezultāta starpību

Finālā Spānijas futbola izlase tiksies ar spēcīgo Vācijas izlasi, kurai šobrīd vēl pieder iepriekš izcīnītais Eiropas čempiona tituls.

Iepriekšējā pusfinālā ceturtdien ceļazīmi uz finālu sev izkārtoja Vācija, aizraujošā spēlē ar 4:2 uzvarot Rumānijas vienaudžus.