Spānijas kluba «Sevilla» futbolisti vēlreiz uzvar Eiropas līgas finālā

Spānijas "Sevilla" futbolisti trešdien Varšavā ar 3:2 finālā uzvarēja Ukrainas klubu Dņipropetrovskas "Dnipro" un tāpat kā pirms gada triumfēja Eiropas līgā, liecina organizatoru informācija. "Sevilla" arī kļuva par pirmo klubu, kas Eiropas līgā uzvarēja četras reizes.

Divus vārtus uzvarētājiem finālā guva kolumbietis Karloss Baka, kura rēķinā bija arī uzvaras vārti 17 minūtes pirms spēles beigām. Seviljas klubs spēles sākumā nonāca zaudētājos, kad rezultātu 7.minūtē atklāja Nikola Kaliničs. "Sevilla" 2:1 pārsvaru panāca Gžegožs Krihovjaks un Baka, taču vēl līdz pārtraukumam "Dnipro" ar Ruslana Rotana precīzu soda sitienu atjaunoja neizšķirtu.

Spēles pēdējās minūtēs laukumā sabruka "Dnipro" uzbrucējs Mateuss, kuru pēc pirmās palīdzības sniegšanas aiznesa nestuvēs un par viņa veselības stāvokli uzreiz nebija informācijas.

Uzvara otrajā prestižākajā Eiropas klubu turnīrā nodrošināja "Sevilla" iespēju nākamajā sezonā piedalīties Čempionu līgas grupas kārtā. Eiropas futbola federāciju savienība (UEFA) pirmoreiz Eiropas līgas uzvarētājiem balvā piešķīra iespēju startēt Čempionu līgā.

"Sevilla" otro reizi veiksmīgi aizstāvēja Eiropas līgas spēcīgākās komandas titulu un visas četras uzvaras Spānijas klubs guva pēdējos 10 gados.