Spānijas futbolisti pirmoreiz astoņos gados zaudē kvalifikācijas spēlē

Pirmo zaudējumu kopš 2006.gada Eiropas čempionātu un Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlēs ceturtdien cieta Spānijas futbolisti, kas viesos ar 1:2 piekāpās Slovākijas valstsvienībai, informēja organizatori. 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles dažādās grupās risinās atšķirīgās dienās.

Pašreizējie Eiropas čempioni spāņi Žilinā bija tuvu neizšķirtam, kad Pako Alkasers 82. minūtē atjaunoja neizšķirtu, taču trīs minūtes pirms cīņas beigām Miroslavs Stohs pretuzbrukumā nodrošināja uzvaru Slovākijai. Starts kvalifikācijas C grupā Spānijai iepriekš bija pārliecinoši veiksmīgs, jo ar 5:1 tika pieveikta Maķedonija. Uzvaru C grupā ceturtdien izcīnīja arī Ukrainas valstsvienība - 2:0 viesos pret Baltkrieviju.

Bez sarežģījumiem E grupā pie uzvaras tika angļi, kas ar 5:0 pieveica Sanmarīno izlasi. Pie otrās uzvaras divās spēlēs grupā tika arī Lietuva, kas ar 1:0 Viļņā pārspēja igauņus, bet zaudējumu cieta Pasaules kausa astotdaļfināliste Šveice, kas ar 0:1 izbraukumā zaudēja Slovēnijai.

Savukārt G grupā Zviedrija bez savainotās uzbrukuma zvaigznes Zlatana Ibrahimoviča mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Krievijas valstsvienību. Pie reta punkta tika Lihtenšteinas izlase, mājās noturot neizšķirtu 0:0 pret Melnkalni. Turpretim austrieši Kišiņevā noturēja uzvaru 2:1 pār Moldovas valstsvienību, lai gan pēdējās 10 minūtes spēlēja mazākumā.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase piektdien uzņems Islandes valstsvienību.