«Skonto» uzvar «Liepājas metalurgu» un saglabā izredzes pacīnīties par čempionu titulu

"Skonto" futbolisti piektdien mājas spēlē Rīgā ar 2:1 uzvarēja "Liepājas metalurgu" un saglabāja izredzes pacīnīties par Latvijas virslīgas čempionu titulu, lai gan favorītu lomā arvien ir FK "Ventspils", liecina rīkotāju informācija.

"Skonto" vadībā izvirzīja Renārs Rode 25.minūtē, bet Vladislavs Gutkovskis 70.minūtē precīzi sita ar galvu pēc stūra sitiena un panāca 2:0. Liepājas komanda spēja saasināt cīņas gaitu un Jānis Ikaunieks 78.minūtē ar galvu raidīja bumbu laukuma saimnieku vārtos. Uz maiņu laukumā uznākušajam Ikauniekam bija arī iespēja panākt neizšķirtu un praktiski atņemt pretiniekiem cerības uz zeltu, taču viņš 86.minūtē no soda laukuma vidus trāpīja pa vārtu pārliktni.

Divas spēles pirms virslīgas turnīra noslēguma "Skonto" par vienu punktu apsteidz FK "Ventspils", kas aizvadījis vienu cīņu mazāk. FK "Ventspils" nākamā spēle būs svētdien viesos pret turnīra pastarīti Ilūkstes NSS. "Skonto" vēl atlikušas spēles pret "Spartaku" un FK "Jelgava", savukārt FK "Ventspils" sezonu pabeigs ar cīņām pret "Metta/LU" un Rīgas "Daugavu", kas turpina cīņu par 3.vietu.