Sporta studija

Sporta Studijas vēstures kadri

Sporta studija

Berkulis : Rastorgujeva komandas budžetam jābūt 120 000 Eur

Futbola sezona sākas ar 10 klubiem virslīgā

«Skonto» un Daugavpils «Daugavai» licenci varēs atņemt arī sezonas gaitā

Latvijas virslīgā pēc "Skonto" un Daugavpils "Daugavas" apelāciju izskatīšanas tomēr spēlēs 10 komandas, taču abiem klubiem jārēķinās, ka saistību nepildīšanas gadījumā tiem licenci varēs atņemt jebkurā brīdī sezonas gaitā, Latvijas Televīzijā "Sporta Studijā" pastāstīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelācijas komisijas vadītājs Kārlis Villerušs.

Virslīgas licenci "Skonto" sākotnēji nepiešķīra par nenokārtotiem parādiem, savukārt Daugavpils "Daugavai" nav atbilstošas jaunatnes sistēmas. Taču abi klubi iesnieguši dokumentus, kas LFF Apelācijas komisiju pārliecināja par iespēju licences dalībai virslīgā piešķirt.

"Skonto" ir samaksājis daļu parāda un saņems līdzekļus no spēlētāju pārejām, turklāt kluba pārstāvji parakstīja līgumu, ka ienākošā nauda būs parāda dzēšanai, teica Villerušs. Savukārt Daugavpils "Daugava" iesniegusi ļoti nopietnu ar dokumentiem apstiprinātu plānu par Latgales reģiona spota akadēmijas izveidošanu Līvānos, Preiļos un Ilūkstē.

Taču "Skonto" un Daugavpils "Daugavas" nedienas nav vienīgās raizes futbola pavasarī. Sezona tikko sākusies, bet jau ir nopietnas aizdomas par FC "Jūrmala" netīru spēli un iesaistīšanos rezultātu sarunāšanā turnīra pirmajā kārtā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti