«Skonto» stadiona izsole nenotiks; nepiesakās neviens interesents

Piektdien plānotā „Skonto" stadiona izsole nenotiks, jo izsolei nav pieteicies neviens pretendents, pastāstīja izsoles rīkotāja problemātisko aktīvu pārvaldītāja „Reverta" Komunikāciju un mārketinga direkcijas vadītāja Marita Ozoliņa.

Viņa norādīja, ka ceturtdien līdz noteiktajam laikam neviens interesents nav reģistrējies izsolei un nav arī iemaksājis noteikto drošības naudu, tāpēc izsoli nolemts atcelt.

Vienlaikus Ozoliņa piebilda, ka iepriekš par izsoli bija vērojama aktīva interese.

"Rīkojot izsoli, centāmies uzrunāt un informēt iespējami plašu interesentu loku. Tagad apsvērsim citas pārdošanas formas un iespējas. Taču, ņemot vērā objekta izdevīgo atrašanās vietu un ģeogrāfisko novietojumu, izsoles atcelšanu neuzskatām par neveiksmi, jo objekta vērtība nemazināsies. Tā pat varētu pieaugt, ko noteiks nekustamo īpašumu tirgus attīstība un pircēju finansiālās iespējas," teica "Reverta" pārstāve.

"Skonto" stadiona, kuru "Reverta" kā lielākais nodrošinātais kreditors pārņēma 2011.gadā parādsaistību dēļ, izsoles sākuma cena bija noteikta 12,5 miljonu eiro (8,8 miljonu latu) apmērā. Pārdodamo īpašumu veido zemes gabals, uz kura atrodas daudzfunkcionāla sporta halle, stadions un noliktava 34 906 kvadrātmetru platībā, kā arī trīs neapbūvēti zemesgabali attiecīgi 4337 kvadrātmetru, 4300 kvadrātmetru un 2390 kvadrātmetru platībā.

"Parex banka" 2012.gada maijā pārtapa par "Reverta". "Parex banka" kopš 2010.gada augusta vairs nesniedz komercbankām raksturīgos pakalpojumus, tādēļ arī tika nolemts mainīt statusu, kā arī nosaukumu, turpinot darbu kā profesionālam problemātisko aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumam, lai atgūtu valsts ieguldītos līdzekļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti