«Skonto» izcīna Latvijas futbola virslīgas Ziemas kausu

"Skonto" komanda ceturtdien, 26.februārī savā laukumā ar 3:1 uzvarēja FK "Liepāja" komandu un otro gadu pēc kārtas izcīnīja Latvijas futbola virslīgas Ziemas kausu, kurš tiek rīkots, lai komandas labāk sagatavotos gaidāmajai sezonai, liecina rīkotāju informācija.

Finālā uzvarētāju labā vārtus guva Vladislavs Gutkovskis, Artūrs Karašausks un Mārtiņš Milaševičs, bet liepājniekiem izcēlās Valērijs Afanasjevs.

"Skonto" rezultātu atklāja spēles 44.minūtē, kad precīzi sita Gutkovskis, bet divas minūtes vēlāk, pirmā puslaika kompensācijas minūtē pārsvaru dubultoja Karašausks. Otrajā puslaikā FK "Liepāja" aktivizējās un 57.minūtē Afanasjevs vienus vārtus atguva, tomēr spēles izskaņā 90.minūtē Milaševičs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, panākot beigu rezultātu 3:1.

"Skonto" Ziemas kausu noslēdza ar četrām uzvarām četrās spēlēs, jo grupu turnīrā guva trīs panākumus. FK "Liepāja" grupā četrās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras un reizi spēlēja neizšķirti.

Abas komandas savā starpā tiksies arī Latvijas futbola virslīgas 2015.gada sezonas atklāšanas spēlē 13.martā Liepājā, tāpat kā mērosies spēkiem Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, kas notiks aprīļa sākumā.

Pērn par Latvijas vicečempioni kļuvusī "Skonto" 2014.gada Ziemas kausa finālā ar 3:2 uzvarēja FK "Jelgava" futbolistus.

Šosezon turnīru sāka 10 komandas, bet pēc tam, kad no dalībnieku skaita tika izslēgta Rīgas "Daugava", palika deviņas vienības. Trešo vietu turnīrā ieguva FK "Jelgava", ceturtā palika BFC "Daugavpils", piektā FS "Metta"/Latvijas Universitāte, bet sestā "Valmiera Glass FK/BSS". Latvijas čempioni FK "Ventspils" spēlēs par vietām nepiedalījās, jo devās uz treniņnometni Turcijā.

Ziemas kausa izcīņas finālspēle futbolā:

*"Skonto" - FK "Liepāja" 3:1 (2:0)

Vārtu guvēji: Vladislavs Gutkovskis (44.), Artūrs Karašausks (45.+1), Mārtiņš Milaševičs (90.) - Valērijs Afanasjevs (57.)