«SinotTip» virslīgā svētdienas spēlēs uzvar kurzemnieki

Svētdien “SynotTip” Latvijas virslīgas spēlēs uzvaras svinēja FK “Ventspils” un FK “Liepāja”, liecina organizatoru informācija. Turklāt liepājnieki spēlē pret Jūrmalas “Spartaku” spēja intrigu noturēt līdz pat vārtu guvumiem bagātās spēles pēdējai minūtei.

FK “Ventspils” ar rezultātu 2:1 uzvarēja FC “Riga” vienību. “Ventspils” labā vārtus guva Aleksejs Aleksejevs un Eduards Tīdenbergs. Savukārt “Riga” pie goda vārtiem tikai pašās pēdējās spēles sekundēs – precīzs bija Ivans Kņazevs.

Daudz intriģējošāka spēle svētdien risinājās Liepājā, kur mājinieki, pagājušās sezonas Latvijas čempioni FK “Liepāja”, aizvadīja spēli pret šīs sezonas turnīra tabulas līderi FK “Spartaks”. Spriedze saglabājās līdz pat spēles pēdējai minūtei, taču skaļais fanu atbalsts un, protams, spēlētāju meistarība palīdzēja “Liepājai” uzvarēt ar rezultātu 4:3.

Liepājnieku labā ar vārtu guvumu divreiz izcēlās Kristaps Grebis, bet pa vienam vārtu guvumam Marko Brtanam un Vladimiram Kamešam. Savukārt “Spartaka” rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Konstantīns Bogdans, Ričards Korzāns un Jevgēņijs Kazačoks.

Šobrīd Virslīgas kopvērtējumā līderpozīcijas vēl joprojām ir Jūrmalas “Spartakam” ar 31 punktu 14 spēlēs, otrajā vietā ierindojas FK “Liepāja” ar 29 punktiem, bet trešajā vietā ar 27 punktiem ir FK “Ventspils”. Pirmajam trijniekam ar 19 punktiem seko FK “Jelgava”, bet piekto vietu dala pie 16 punktiem tikušās FC “Riga” un RFS. Septītajā pozīcijā ar 14 punktiem ir “METTA”/Latvijas Universitāte, bet tabulu ar pieciem punktiem noslēdz līgas pastarīte “Daugavpils”.