Rudņevs līdzjutēju balsojumā nosaukts par bundeslīgas kārtas labāko futbolistu

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, kurš ikdienā pārstāv Vācijas klubu Hamburgas SV (HSV), līdzjutēju balsojumā kļuvis par valsts bundeslīgas čempionāta 12.kārtas labāko spēlētāju, informē sacensību rīkotāji.

Jau vēstīts, ka Rudņevs svētdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Vācijas bundeslīgas čempionāta cīņās, palīdzot HSV principiālā mačā ar 2:0 savā laukumā pieveikt Brēmenes "Werder".

Rudņevs šoreiz laukumā izgāja 67.minūtē, bet 84.minūtē tieši Latvijas uzbrucējs atklāja rezultātu, kad bija acīgākais vārtu priekšā pēc sānu iemetiena. Kopumā visu sev atvēlēto laiku viņš darbojās aktīvi, radot problēmas pretinieku komandai. Šī Rudņevam bija septītā spēle bundeslīgā šosezon, turklāt viņš vēl ne reizi nav sācis maču pamatsastāvā.

Bundeslīgas mājaslapā rīkotajā balsojumā par kārtas vērtīgāko futbolistu Rudņevs saņēma gandrīz pusi (49,92%) līdzjutēju balsu, apsteidzot Frankfurtes "Eintracht" pussargu Marku Stenderu, Gabonas uzbrucēju Pjēru Emeriku Obamejangu (Dortmundes "Borussia"), slaveno Nīderlandes pussargu Arjēnu Robenu (Minhenes "Bayern"), Kamerūnas uzbrucēju Ēriku Motingu (Gelzenkirhenes "Shcalke 04") un pussargu Karimu Belarabi (Leverkūzenes "Bayer").

Pagājušajā sezonā uzbrucējs HSV sastāvā piedalījās septiņās čempionāta spēlēs un palika bez gūtiem vārtiem, bet vēlāk tika izīrēts citai līgas komandai "Hannover 96", kuras rindās 16 cīņās izcēlās četras reizes. Pirms tam savā pirmajā sezonā bundeslīgā Rudņevs 34 HSV vienības spēlēs guva 12 vārtus.

Ar 12 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem HSV bundeslīgas kopvērtējumā pašlaik ieņem 15.vietu 18 komandu konkurencē.