Rudņeva atgriešanās spēlē «Hamburger SV» futbolisti zaudē čempioniem «Bayern»

Artjoms Rudņevs sezonā pirmoreiz iekļuva "Hamburger SV" pieteikumā un piektdien devās laukumā uz maiņu Bundeslīgas spēlē, kurā Latvijas valstsvienības futbolista pārstāvētais klubs mājās ar 1:2 piekāpās Vācijas čempionvienībai Minhenes "Bayern", liecina organizatoru informācija.

Rudņevs laukumā tika 77.minūtē, nomainot citu HSV uzbrucēju Pjēru Mišelu Lasogu, kad rezultāts jau bija 2:1. Šosezon Rudņevs bija ticis laukumā vienīgi HSV jauniešu komandas sastāvā.

Visus trīs vārtus spēlē guva "Bayern" futbolisti. Polis Roberts Levandovskis 37.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un izvirzīja "Bayern" vadībā, Ksavi Alonso 53. minūtē ievirzīja bumbu savos vārtos, bet uzvaru Minhenes komandai Levandovskis nodrošināja 61. minūtē, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Rudņevs šosezon ne reizi nebija pieteikts kādai oficiālai HSV pirmās komandas spēlei, bet līgums ar klubu viņam ir līdz sezonas beigām.

Bundeslīgas turnīra tabulā HSV ar 18 spēlēs gūtiem 22 punktiem ieņem 10.vietu 18 komandu konkurencē. "Bayern" ir pārliecinoši līderi ar 49 punktiem un 11 punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem Dortmundes "Borussia".