Ronaldu gūst savainojumu Portugāles futbola izlases spēlē

Futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu pirmdien savainojuma dēļ nepabeidza spēli, kurā viņa pārstāvētā Portugāles izlase Lisabonā cīnījās neizšķirti 1:1 pret Serbiju 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, vēstīja BBC.

Skrienot pēc bumbas, 34 gadus vecais Ronaldu, acīmredzot sastiepa cīpslu un drīz pēc tam 31.minūtē tika nomainīts. Serbijas izlase tobrīd bija vadībā 1:0 pēc Dušana Tadiča realizēta 11 metru soda sitiena.

Kopš 2018.gada Pasaules kausa izcīņas Ronaldu tikai otro reizi devās laukumā valstsvienības sastāvā. Viņa pārstāvētajam Itālijas klubam Turīnas "Juventus" 10.aprīlī paredzēta pirmā spēle Čempionu līgas ceturtdaļfinālā Amsterdamā pret "Ajax".

Izlīdzinājumu Portugāles izlasei 42.minūtē panāca Danilu.