Regbijs-7

Latvijas atklātais ātrumlaivu čempionāts

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - "RFS"

Rīgas futbola grandu duelī pārāka RFS vienība

Latvijas futbola virslīgas 17 kārtas spēlē svētdien RFS ar 2:0 uzvarēja čempionvienību "Riga FC", bet pirms tam FK “Metta” mājas spēlē ar 1:2 piekāpās FK “Ventspils”, savukārt "Valmiera FC"  ar 2:0 uzvarēja "BFC Daugavpils", liecina organizatoru informācija.

Rīgas derbijā RFS rezultātu atklāja 62. minūtē, Jānim Ikauniekam gūstot vārtus, bet 90. minūtē stabilu uzvaru jau kaldināja leģionārs Emersons Santana Deoklesionu.

Duelī starp "Mettu" un "Ventspili" spēles rezultātu gan atklāja tieši "Metta" - Raimonds Krolls savu komandu vadībā izvirzīja spēles 52. minūtē. Bet 68. minūtē rezultātu izlīdzināja Kaspars Svārups, bet papildlaikā vadībā viesus izvirzīja Giorgi Mtchedlišvilli.

Svētdien “BFC Daugavpils” uzņēma “Valmiera FC” vienību. Spēles rezultātu atklāja Ēriks Punculs jau 22 minūtē, izvirzot vidzemniekus vadībā. 84. minūtē Žoržs Tešeira valmieriešu pārsvaru vēl palielināja. Zīmīgi, ka šajā spēlē ārpus pieteikuma palika "Valmieras" labākais uzbrucējs Tolu Arokodare.

Virslīgas kopvērtējuma tabulā pirmo vietu ar 45 punktiem 17 spēlēs ieņem "Riga", kas par diviem punktiem apsteidz RFS. Pēc tam ar 31 punktu 17 spēlēs ir "Valmiera", aiz kuras ar 26 punktiem seko "Spartaks" un "Ventspils". Aiz pirmā piecinieka ar 17 punktiem 16 mačos seko "Liepāja", par diviem punktiem mazāk iekrājušas "Daugavpils" un "Metta", kamēr "Jelgava"  ar 14 punktiem 17 mačos ir priekšpēdējā, bet tikpat spēlēs "Tukums 2000"/TSS tikusi pie četriem punktiem, atrodoties pastarīša lomā.