«Riga FC» virslīgas spēlē sagrauj «BFC Daugavpils»

“Riga FC” sestdien Latvijas futbola virslīgas spēlē ar 4:0 sagrāva “BFC Daugavpils”, vēl vairāk nostiprinoties līderpozīcijā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts 21. minūtē, kad rīdziniekus vadībā izvirzīja Vjačeslavs Šarpars, bet 41. minūtē Stefans Paničs rezultāta starpību vēl vairāk palielināja.

Arī otrajā puslaikā rīdzinieku ofensīva turpinājās – 74. minūtē savu artavu deva Elvis Stuglis, bet pēc piecām minūtēm Kamils Vojcehs Balinskis “Riga FC” labā guva jau ceturtos vārtus šajā spēlē.

“Riga FC” 20 spēlēs sakrājis 41 punktu, stabili ieņemot virslīgas līderpozīcijas, savukārt “Daugavpils BFC” ar 21 punktu 19 spēlēs deviņu komandu konkurencē ieņem septīto pozīciju.