Latvijas - Igaunijas Kausa izcīņa tenisā

Sieviešu basketbola izlase pirms pārbaudes spēlēm aizvada treniņus

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Spartaks"

«Riga FC» savu skatītāju priekšā uzvar Jūrmalas «Spartaku»

Ceturtdien Latvijas futbola virslīgā "Riga FC" ar 4:2 rezultatīvā mačā uzvarēja Jūrmalas "Spartaks" vienību, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau sestajā minūtē atklāja Stīvens Medina, bet rīdzinieki atbildi parādā nepalika - 25. minūtē Maikls Džordans Nkololo panāca 1:1. Taču pirms pārteaukuma jūrmalnieki pamanījās icelties ar vēl vienu vārtu guvumu - šoreiz varonis Čikezijs Mirakls Nvaorisa.

Otrais puslaiks pagāja rīdzunieku zīmē. Kule Ričards Mbombo panāca neizšķirtu, pēc tam viņš realizēja 11 metru soda sitienu. Bet ceturtos vārtus čempionvienībs labā guva Romāns Debelko.

Pirms tam "Tukums 2000/TSS" negaidīti nospēlēja bezvārtu neizšķirtu ar FK "ventspils", bezvārtu neizšķirts arī mačā starp "BFC Daugavpils" un FK "Jelgava". Bet ''Metta" ar 2:1 uzvarēja FK "Liepāja", liecina organizatoru informācija.

Mačā starp "Mettu" un "Liepāju" spēles rezultāts tika atklāts 54. minūtē, kad vārtus guva mājinieks Rihards Ozoliņš. Uz maiņu iznākušais argentīnietis ar Latvijas pasi Kristiāns Toress panāca izlīdzinājumu 1:1. Taču "Mettu" šāds rezultāts neapmierināja, un 85. minūtē Roberts Uldriķis panāca 2:1.

Virslīgas līderpozīcijās ir "Riga" ar 30 punktiem, par trim punktiem mazāk ir RFS, un trešo vietu ar 17 punktiem desmit dueļos iekrājis Jūrmalas "Spartaks". 15 punkti ir "Ventspilij" un "Valmierai", bet "Jelgavai" ir 13 punkti. Tālāk ar 11 punktiem desmit spēlēs ir "Liepāja", bet tikpat punktu 11 mačos - "Daugavpilij" un "Mettai", kamēr "Tukums 2000"/TSS ticis pie trim punktiem.

Latvijas futbola virslīgai bija jāsākās 13. martā, taču pandēmijas dēļ spēles sākās tikai 15. jūnijā. Šajā sezonā tiks aizvadīts trīs apļu turnīrs, un virslīgā startē desmit komandas.