Latvijas futbola virslīga. FK "Jelgava" - FK "Spartaks". Tiešraide

Latvijas futbola virslīga. FK "Metta" - FK "Ventspils"

Latvijas futbola virslīga. Rīga FC - FK Metta

«Riga» FC sagrauj pastarīti «Mettu». Aizraujošākie momenti

Latvijas futbola virslīgas spēlē sestdien tabulas līdere "Riga" FC ar 5:0 uzvarēja pastarīti FK "Metta". Visus vārtus rīdznieku labā guva leģionāri.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai 36. minūtē, kad savu iespēju garām nelaida "Riga" FC leģionārs no Serbijas Stefans Paničs.

Paničs atklāj spēles rezultātu

Futbola kluba “Metta” ģenerālsekretārs Ģirts Mihelsons pēc pirmā puslaika atklāja, ka kluba spēlētāji, kuri pārsvarā ir gados ļoti jauni, sezonas laikā ir progresējuši. Tomēr, runājot par spēli, viņš norādīja, ka abu komandu spēlētāji aizvadījuši spēles izlasēs – “Riga FC” vairāk nacionālajā izlasē, bet “Mettas” spēlētāji U-19 un U-21 izlasēs, tādēļ spēles temps nav bijis tik liels, jo bijusi liela slodze.

Intervija ar Ģirtu Mihelsonu

Runājot par diskusijām virslīgā, par iespēju piesaistīt vairāk leģionārus, Mihelsons norādīja, ka šādam pavērsienam būtu arī laba tendence, jo latviešu spēlētājiem, ikdienā trenējoties ar augstvērtīgiem citu valstu futbolistiem, būtu iespēja progresēt veselīgas konkurences apstākļos.

Spēles spilgtākie brīži

Pēc pārtraukuma spēle turpinājās piesardzīgi, bet jau 55. minūtē tabulas līderei izdevās pārspēt pastarīšus - šoreiz leģionārs no Ukrainas Romans Debelko pamanījās palielināt čempionvienības pārsvaru.

Debelko panāk 2:0

Debelko izcēlās vēlreiz, pēc četrām minūtēm gūdams jau otros vārtus.

Debelko vēl viens vārtu guvums

Spēles 76. minūtē "Riga" FC vēlreiz izcēlās, un atkal pateicoties leģionāram no Ukrainas, taču šoreiz vārtu autors bija Vjačeslavs Šarpars.

"Riga FC" panāk 4:0

Kompensācijas laika pirmajā minūtē "Riga" izcēlās vēlreiz - širez bumbu vārtos raidīja brazīliešu leģionārs Rodžers Figeira.

"Riga FC" pret "Mettu" 5:0

“Esmu ļoti priecīgs, ka sanāca šodien uzspēlēt,” LTV atzina “Riga" FC spēlētājs Deniss Rakels, kurš atgriezies laukumā pēc traumas, kuras dēļ nevarēja palīdzēt arī izlasei. Viņš pastāstīja, ka desmit dienas neko nebija darījis un nav bijis labākajā formā. Runājot par “Mettu”, Rakels norādīja, ka pretinieki spēlējuši ātru futbolu un pirmajā puslaikā komandai bijušas labas izdevības.

Intervija ar Denisu Rakelu

Sestdien FK “Ventspils” savā laukumā uzņēma FK “Jelgava” vienību, un abas komandas, apmainoties vārtu guvumiem, nospēlēja neizšķirti 1:1.

Spēli aktīvāk iesāka ventspilnieki, un jau 13. minūtē izvirzījās vadībā, kad tika pie soda sitiena, ko veiksmīgi realizēja Jevgēņijs Kazačoks. Bet otrajā puslaikā “Jelgava” rezultātu izlīdzināja, kad vārtus guva Maksims Marusičs.

Arī Daugavpilī "BFC Duagavpils" nospēlēja neizšķirti 2:2 ar "Valmiera Glass/ViA" vienību. Daugavpiliešu labā vārtus guva Andrejs Kovaļovs un Eliša Obotu Jangs, bet valmieriešiem - Ēriks Punculs un Toluvalase Emmanuels Arokodare. Zīmīgi, ka daugavpilieši neizšķirtu panāca vien kompensācijas laika ceturtajā minūtē.