Futbols U 17

Latvijas un Igaunijas apvienotās basketbola līga. BK "Ogre" - "Jūrmala/Betsafe"

Futbols

«Riga» FC piekāpjas RFS un izstājas no cīņas par Latvijas kausu

Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfinālā ceturtdien RFS ar 3:1 uzvarēja pērnā gada kausa ieguvēju un Latvijas futbola virslīgas līderi “Riga FC”, liecina organizatoru informācija.

RFS mājas spēlē rezultātu atklāja jau piektajā minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Vitālijs Jagodniskis. Arī otrajā puslaikā mājinieki neļāva atslābt – jau spēles 45. minūtē precīzs bija Darko Lemajičs, palielinot RFS pārsvaru.

57. minūtē serbu leģionārs Lemajičs atzīmējās ar vēl vienu vārtu guvumu, dzēšot šobrīdējo kausa īpašnieku cerības uz uzvaru. 78. minūtē Antonijs Černomordijs steidza rezultāta starpību samazināt.

RFS un "Riga FC" ir budžeta ziņā bagātākie Latvijas klubi un ar lielām ambīcijām. RFS pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē spēlēs Latvijas kausa izcīņas finālā.

Jau ziņots, ka trešdien Latvijas kausa finālā iekļuva FK “Jelgava”, kas ar 5:0 pieveica otrās līgas komandu FK “Karosta”. Finālspēle notiks 26. oktobrī Jelgavā.

Kopš 1936. gada Latvijas kausu ir ieguvušas 37 klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas trofeju savā īpašumā ir izcīnījušas 11 vienības.