LBL. "Jūrmala Betsafe" 90:97 BK "Ogre"

LBL finālspēle par 3.vietu, BK "Ogre" - "Jūrmala Betsafe"

Latvijas futbola virslīga. "Metta" - BFC "Daugavpils"

«Riga FC» nenotur pārsvaru pret FK «Jelgava»; «Daugavpils» pārspēj «Metta/LU»

Latvijas futbola virslīgas regulārā čempionāta otrā apļa pirmajā spēlē „Riga FC” savā laukumā neizšķirti cīnījās ar FK „Jelgava”, liecina organizatoru informācija. Savukārt citā spēlē „Daugavpils” viesos ar 1:0 pārspēja „Metta/LU”.

„Riga FC” labā vārtus 33. minūtē guva albānis Herdi Prenga. Viesi rezultātu prata izlīdzināt pēc deviņām minūtēm, kad ar precīzu raidījumu izcēlās Aivars Emsis.

Otrajā puslaikā bumba ceļu vārtos neatrada, rezultātam paliekot nemainīgam.

Mača izskaņā spēle kļuva īpaši nepiekāpīga, komandām apmainoties ar vairākiem pārkāpumiem, par kuriem tiesnesis piešķīra dzeltenās kartītes. Mājinieku pussargs Felipe Brisola no Brazīlijas pat saņēma sarkano kartīti.

Tikmēr otrā mačā „Daugavpils” uzvaru nodrošināja vien spēles 79. minūtē, vārtus gūstot kolumbietim Nasiram Karmonam.

Virslīgas pirmajā vietā ar 21 punktu astoņās spēlēs atrodas RFS, otrie ar 19 punktiem ir „Riga FC”, kas aizvadījuši par spēli vairāk. „Daugavpils” ar 13 punktiem deviņās spēlēs ir ceturtie, FK „Jelgava” ar 11 punktiem – ir sestie. „Metta/LU” deviņās spēlēs iekrājusi tikai sešus punktus.