«Riga» FC futbolisti uzvar virslīgas līderu duelī

Uzvaru Latvijas virslīgas spēlē divu galvaspilsētas komandu duelī sestdien izcīnīja pašreizējie čempioni "Riga" FC, kas ar 2:0 pārspēja RFS futbolistus un turnīra tabulā apsteidza līdzšinējos līderus, liecina organizatoru informācija.

Pa 28 punktiem turnīra tabulā ir abām veiksmīgākajām komandām, tiesa, "Riga" FC ir aizvadījuši vienu spēli mazāk.

Laukuma saimniekus 63.minūtē vārtu priekšā vadībā izvirzīja Tomislavs Šaričs, bet Oļegs Laizāns 89.minūtē izrāvienā vienatnē pret vārtiem uzvarētāju pārsvaru divkāršoja.

Dienas pirmajā spēlē BFC "Daugavpils" mājās ar 1:0 pārspēja FK "Liepāja" futbolistus. Uzvaras vārtus mājiniekiem 67.minūtē guva Naisirs Karmona.

Jau vēstīts, ka piektdien Jūrmalas "Spartaks" viesos pārspēja „Valmiera Glass/ViA” (2:1), savukārt FK „Metta” futbolisti bija pārāki par FK „Jelgava” (2:1).

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.