LOV reorganizācija: racionalizēšana, varas spēles vai ņirgāšanās?

Vācijas kausa izcīņa hokejā. Latvija – Vācija

Latvijas futbola virslīga, FK Tukums 2000/TSS - Riga FC

«Riga FC» futbolisti svin uzvaru Tukumā

Latvijas čempionvienība sestdien Latvijas futbola virslīgas 25. kārtas spēlē ar 2:0 uzvarēja līgas pastarīti “Tukums 2000/TSS” vienību, sperot platu soli pretim čempiona titulam arī šosezon, liecina organizatoru informācija.

Rīdzinieki spēles rezultātu atklāja jau 28. minūtē kas 11 metru soda sitienu realizēja Herdi Prenga. Pēc deviņām minūtēm rezultāts jau bija 2:0 čempionu labā – bumbu pretinieku vārtos raidīja Stefans Miloševičs.

Tikmēr spēli sestdien  virslīgas vicečempione RFS ar 3:0 uzvarēja tabulas devītajā pozīcijā esošo "Metta" vienību, sagādājot tai septīto zaudējumu pēc kārtas. Šajā mačā divi vārti guvumi Tomāša Šimkoviča rēķinā, bet viens - Tomislavam Šāričam.

"Riga FC" ar 69 punktiem ir virslīgas galvgalī, tai seko RFS ar 60 punktiem. Tikmēr tabulas apakšgalā vēl teorētiskās izmaiņas ir iespējamas, jo "Metta" sakrājusi 16 punktus, bet "Tukums 2000/TSS" - 14 punktus. Līdz ar to abas šīs komandas turpinās cīņu par palikšanu virslīgā.