Kitija Laksa aizvada individuālos treniņus

Ghetto Basket Riga Challenger 3x3 basketbolā

Futbols

«Riga» FC futbolisti Eiropas līgā nospēlē rezultatīvu neizšķirtu ar Helsinku HJK

"Riga" FC futbolisti otrdien Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas pirmajā spēlē mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar Helsinku HJK, liecina rīkotāju informācija.

Mājiniekiem vārtus guva Kamils Bilinskis, kurš izlīdzinājumu panāca 81.minūtē. Atbildes spēle Helsinkos notiks 15.augustā.

Rīgā laukuma saimnieku pirmie mēģinājumi uzbrukumā noslēdzās bez bīstamiem sitieniem pa vārtiem, turpretim HJK 7.minūtē atklāja rezultātu. Viesu uzbrucējs Tims Veirinens saņēma piespēli gandrīz pāri visam laukumam un precīzi raidīja bumbu Roberta Ozola sargāto vārtu tālajā stūrī.

Laba iespēja laukuma saimniekiem bija pirmā puslaika vidū, tomēr pēc Stefana Paniča sitiena HJK izglāba vārtu konstrukcija. "Riga" FC visbeidzot izdevās izlīdzināt rezultātu neilgi pirms spēles beigām, pēc stūra sitiena no pašas vārtu priekšas izceļoties Polijas uzbrucējam Bilinskim. Pārdesmit minūtes pirms vārtu guvuma Bilinskis devās laukumā uz maiņu.

Pirmajās divās kārtās "Riga" FC uzveica Īrijas "Dundalk" un Polijas klubu Gļivices "Piast".

Otrs trešo kvalifikācijas kārtas sasniegušais Latvijas klubs FK "Ventspils" pirmo spēli aizvadīs ceturtdien savā laukumā pret piekto spēcīgāko Portugāles līgas klubu "Vitoria" SC.

Kvalifikācijas izšķirošo ceturto kārtu sasniegs komandas, kas pāros būs pārākas divu spēļu summā. Ceturtās kvalifikācijas kārtas uzvarētāji iekļūs Eiropas līgas grupu turnīrā.

Iekļūstot ceturtajā kvalifikācijas kārtā, "Riga" FC pretinieki būs Serbijas klubs Belgradas "Crvena Zvezda" vai Dānijas "Kobenhavn". Ja trešo atlases kārtu pārvarēs FK "Ventspils", Kurzemes kluba nākamie pretinieki būs Rumānijas FCSB vai "Mlada Boleslav" no Čehijas.