Latvijas kvalifikācijas turnīrs Eiropas kērlinga čempionātam

FIBA Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "Bourges Basket"

"Riga" FC futbolisti atkārtoti kļūst par Latvijas čempioniem

«Riga» FC futbolisti atkārtoti kļūst par Latvijas čempioniem

Latvijas virslīgas līderi "Riga" FC trešdien "Skonto" stadionā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar tuvākajiem konkurentiem RFS un otro sezonu pēc kārtas nodrošināja čempionu laurus, liecina organizatoru informācija. Titula ieguvējiem turnīrā atlikušas vēl divas spēles, taču sāncenšiem vairs nav izredžu uzvarētājus apsteigt.

RFS mačā atklāja rezultātu un bija tuvu arī otro vārtu guvumam, bet otrajā puslaikā nerealizēja 11 metru soda sitienu. Turpretim "Riga" FC zelta vārtus guva Elvis Stuglis un nodrošināja komandai titula iegūšanai nepieciešamo vienu punktu.

"Riga" FC - RFS spēles epizodes

"Riga" FC futbolists Vladislavs Fjodorovs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka par valsts čempionu kļuva karjerā pirmo reizi. Viņš bija gandarīts, ka komandai izdevās pielikt uzvaras punktu grūtai sezonai.

Abām komandām uzbrukumā ilgstoši netiekot līdz īsti bīstamām situācijām, RFS rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja standartsituācijas izspēlē. Pēc stūra sitiena Aleksandrs Solovjovs ar galvu no tuvas distances trāpīja vārtu tuvajā stūrī.

RFS izredzes pirmā puslaika pēdējās minūtēs sarežģīja Darko Lemajiča noraidījums par otro brīdinājumu, un kompensācijas laika izskaņā Solovjovs ar galvu izsita bumbu no tukšiem vārtiem pēc Stugļa sitiena.

Lieliska iespēja divkāršot pārsvaru otrajā puslaikā bija RFS, jo par Herdi Prengas pārkāpumu soda laukumā pret Vitāliju Jagodinski tiesnesis 57.minūtē parādīja uz 11 metru sitiena atzīmi. Tomēr Slavko Blagojevičs norībināja vārtu pārliktni un rezultāts nemainījās, turpretim Stuglis pāris minūtes vēlāk bija pirmais pie bumbas RFS vārtu priekšā un panāca neizšķirtu.

RFS spēli pabeidza deviņu vīru sastāvā, jo 87.minūtē noraidīja Jagodinski, kurš uzkāpa uz kājas pretinieku spēlētājam Vladislavam Fjodorovam.

Dienas pirmajā spēlē FK "Metta" ar 0:3 zaudēja FK "Jelgava" futbolistiem un septīto sezonu pēc kārtas piedalīsies pārspēlēs par vietas saglabāšanu virslīgā, jo turnīra tabulā vairs nevar pakāpties augstāk par pēdējo vietu. Rezultatīvā pirmajā puslaikā Jelgavas komandā vārtus guva Marks Kurtišs un Dāvis Indrāns, bet Kabelo Seriba trāpīja savos vārtos.

"Riga" FC turnīra tabulas galvgalī ir sešu punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kam atlikusi vairs tikai viena spēle. Līderu trio noslēdz FK "Ventspils", kas vairs nepretendē tikt augstāk, bet ir trīs punktus priekšā tuvākajiem sekotājiem "Valmiera Glass/ViA".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.