Latvijas čempionāts regbijā. "Valmieras Fēnikss" – "Garkalne/Livonia"

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" 1:0 FK "Liepāja"

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - "Valmiera FC"

«Riga» FC futbolisti ar vienu vārtu pārsvaru uzvar «Valmieru»

Latvijas čempionvienība futbolā "Riga" pirmdien "Optibet" virslīgas 18.kārtas spēlē mājās ar rezultātu 1:0 uzvarēja "Valmieru". Uzvara "Riga" komandai ļāva pakāpties uz otro vietu, apsteidzot valmieriešus, bet līdz līderei RFS palika piecu punktu starpība.

Mājinieki vadībā izvirzījās desmitajā minūtē, kad Mikaēls Soisalo izdarīja sitienu no labās malas, bumbai iegriežoties vārtos. Puslaika otrajā pusē Rihards Matrevics liedza Junusam Muritalam gūt savus pirmos vārtus "Riga" kreklā.

Otrajā puslaikā, 64.minūtē, Ibrahimam Sovam bija teicama iespēja panākt neizšķirtu, taču senegāliešu uzbrucējam nesanāca sitiens no aptuveni desmit metriem. Pamatlaika pēdējās minūtēs garām rīdzinieku vārtiem sita arī Daisuke Jokota.

"Riga" otrajā puslaikā "Valmierai" problēmas nesagādāja līdz kompensācijas laikam, kura ievadā Matrevics vienā no rīdzinieku uzbrukuma epizodēm atvairīja pat četrus pretinieku sitienus uz vārtiem.

Ārpus pieteikuma šajā spēlē palika virslīgas labākais bombardieris Stefans Miloševičs, kurš "Riga" vienībā atrodas īrē no Beļģijas kluba "Waasland-Beveren".

Uzvaru svinēja arī galvaspilsētas otrs grands RFS, kas mājās ar 5:0 (3:0) uzveica Daugavpils "Noah Jurmala" vienību.

RFS vadību ieguva 25.minūtē, kad pēc stūra sitiena atlēkušo bumbu vārtos ieraidīja Vitālijs Jagodinskis. Puslaika nogalē, 42.minūtē, Lukass Villela apmānīja vairākus pretiniekus soda laukumā un panāca 2:0. Trīs minūtes vēlāk ar tālšāvienu pretiniekus pārspēja Leonels Strumija.

4:0 RFS panāca 54.minūtē, kad pēc Villelas centrējuma soda laukumā Elvis Stuglis bija nekļūdīgs, sitot ar galvu. Pēc pusotra mēneša pauzes laukumā atgriezās viens no RFS uzbrukuma līderiem Darko Lemajičs, kurš trīs minūtes pirms pamatlaika beigām realizēja 11 metru soda sitienu.

Jau ziņots, ka pirms tam "Liepājas" un "Daugavpils" komandas Liepājā cīnījās bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

Šo kārtu izlaiž "Metta" vienība, kurai pirmdien bija jātiekas ar "Ventspili", kā arī Jūrmalas "Spartaks".

Virslīgas kopvērtējuma tabulā pirmo vietu ar 34 punktiem 13 spēlēs ieņem RFS, bet tālāk ar 29 punktiem 14 dueļos ir "Riga", kamēr pirmo trijnieku ar 26 punktiem 13 cīņās noslēdz "Valmiera". Aiz pirmā trijnieka ar 16 un 15 punktiem ir 12 dueļus aizvadījušās "Liepāja" un "Daugavpils". Tālāk ar 12 punktiem 13 spēlēs seko Jūrmalas "Spartaks", sesto vietu ar deviņiem punktiem 13 mačos ieņem "Metta", bet pēdējā ar trim punktiem desmit spēlēs ir Daugavpils "Noah Jurmala".