«Riga» FC futbolisti ar uzvaru un konkurentu neizšķirtu pietuvojas čempionu titulam

Latvijas futbola virslīgas līderi "Riga" FC sestdien "Skonto" stadionā ar 2:0 uzvarēja FK "Jelgava" vienību un nostiprinājās pirmajā vietā, sperot platu soli pretim čempionu titulam, liecina rīkotāju informācija. Turklāt "Riga" FC labvēlīgi beidzās spēle, kurā FK "Ventspils" mājās cīnījās neizšķirti 1:1 pret Jūrmalas "Spartaku".

(papildināts ar "Metta/LU" uzvaru pār "Liepāja/Mogo")
Uzvaru "Riga" FC otrajā puslaikā nodrošināja Elvis Stuglis, kurš 66.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu raidīja bumbu vārtos. Savukārt otrajā puslaikā uz maiņu laukumā nākušais Deniss Rakels 83.minūtē ar trāpījumu vārtu apakšējā stūrī mājinieku pārsvaru divkāršoja.

Ventspilī laukuma saimnieki pret pašreizējiem čempioniem vadībā izvirzījās 11.minūtē pēc Heliu Monteiru gūtajiem vārtiem. Cerētos trīs punktus ventspilnieki gan nenopelnīja, jo viesiem 89.minūtē neizšķirtu panāca Aleksandrs Prudņikovs.

Kārtas pēdējā spēlē vēlāk sestdien "Metta/LU" viesos ar 1:0 pārspēja "Liepāja/Mogo" futbolistus un garantēja vismaz priekšpēdējo vietu. "Metta/LU" uzvaru nodrošināja Rendija Šibasa vārtu guvums 87.minūtē.

Jau vēstīts, ka 25.kārtas pirmajā spēlē piektdien RFS ar 3:0 mājās pieveica virslīgas pastarīšus "Valmiera Glass/ViA", kam vairs nav cerību tikt augstāk par pēdējo pozīciju, un līdz ar to virslīga būs jāatstāj.

Turnīra tabulas galvgalī līderi ar 59 punktiem 25 spēlēs ir "Riga" FC, par sešiem punktiem apsteidzot tuvākos konkurentus FK "Ventspils", bet 52 punkti ir RFS rēķinā. Līderiem svarīga būs spēle pēc nedēļas, kad "Riga" FC uzņems ventspilniekus.

Virslīgas čempionus noteiks, katrai komandai līdz 10.novembrim aizvadot pa 28 spēlēm.