«Riga» FC futbolisti ar uzvaru pār «Metta/LU» pietuvojas čempionu titulam

Virslīgas līderi "Riga" FC sestdien "Skonto" stadionā ar 2:1 uzvarēja "Metta/LU" futbolistus un nostiprinājās vadībā turnīra tabulā, tuvojoties čempionu lauriem, liecina rīkotāju informācija.

"Metta/LU" vadībā izvirzīja Ņikita Ivanovs 30.minūtē, bet otrajā puslaikā notikumu gaitu sev par labu pavērsa "Riga" FC. Laukuma saimniekiem Ivans Lukjanovs 61.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, bet uzvaras vārtus sešas minūtes vēlāk guva Kamils Vojcehs Bilinskis.

Kārtas pārējās spēles notiks svētdien, kad FK "Jelgava" uzņems RFS vienību, pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks" būs laukuma saimnieki pret "Valmiera Glass/ViA", bet "Liepāja/Mogo" Kurzemes derbijā mājās tiksies ar FK "Ventspils".

Turnīra tabulas galvgalī līderi ar 56 punktiem 24 spēlēs ir "Riga" FC, par septiņiem punktiem apsteidzot tuvākos konkurentus FK "Ventspils" bet trešajā vietā ar 46 punktiem RFS. Gan ventspilniekiem, gan RFS ir spēle rezervē.

Virslīgas čempionus noteiks, katrai komandai līdz 10.novembrim aizvadot pa 28 spēlēm.